Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

[KONKURS] Koncert Darka Wójcika!

Koncert Darka Wójcika pod nazwą "Motywy żydowskie w muzyce świata" jest efektem wieloletnich doświadczeń i poszukiwań własnej osobowości artystycznej. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

[KONKURS] Koncert Darka Wójcika!

 2016-11-29 11:00 
Karol Pasiekamoje artykuly

Koncert Darka Wójcika pod nazwą "Motywy żydowskie w muzyce świata" jest efektem wieloletnich doświadczeń i poszukiwań własnej osobowości artystycznej. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.


Od lat największą fascynacją Darka Wójcika jest muzyka żydowska. Owocem tej fascynacji jest pierwsza autorska płyta CD "Shalom Alejchem" nagrana z Pojln Klezmer Quartett w lipcu 2008 r. w Wielkiej Synagodze w Tykocinie. Płyta nominowana była do nagrody muzycznej Polskiego Radia Program III w kategorii muzyka folkowa i etniczna. Od tego czasu artysta regularnie koncertuje, zachwycając publiczność niezwykle sugestywnym przekazem treści pieśni wykonywanych w języku jidysz i hebrajskim.

Co trzeba zrobić, aby wygrać bilety na koncert Darka Wójcika? Należy skomentować, polubić i udostępnić nasz post. Konkurs potrwa do środy do godziny 10:00. Zmagania przeznaczone są wyłącznie dla osób, które lubią nasz facebook'owy profil. 

Darek Wójcik vel Davidek wystąpi 10 grudnia br. o godzinie 17.00 w Hotelu River Style w Redzie na ulicy Puckiej 10B.

Uwaga! 

Aby informacja o udostępnieniu postu o konkursie była dla nas widoczna na serwisie Facebook musicie mieć swój profil w trybie "publicznym". Można to zmienić w Kontroli Prywatności na swoim profilu.

Udział w konkursie jest jednoznacznym wyrażeniem zgody, na wykonanie pamiątkowego zdjęcia w redakcji podczas odbioru nagrody, a także opublikowanie go w gazecie Express Powiatu Wejherowskiego w fotogalerii. 

Zwycięskie osoby nie spełniające warunków dotyczących odbioru
upominków, nie będą w przyszłości brane pod uwagę przy kolejnych zabawach.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu