Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Alternatywa dla taksówek

Rusza LYNK.pl – nowa usługa transportowa na trójmiejskim rynku. Dzięki innowacyjnej aplikacji mobilnej będzie można zamówić przejazd na dowolnej trasie, samochodem wybranejklasy. LYNK stawia na wygodę, jakość i uczciwość. Klient dokładną cenę usługi pozna jeszcze przed zamówieniem auta, a u kierowcy nie zapłaci ani grosza.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Alternatywa dla taksówek

 2015-06-18 12:53 

fot. materiały prasowe

Rusza LYNK.pl – nowa usługa transportowa na trójmiejskim rynku. Dzięki innowacyjnej aplikacji mobilnej będzie można zamówić przejazd na dowolnej trasie, samochodem wybranejklasy. LYNK stawia na wygodę, jakość i uczciwość. Klient dokładną cenę usługi pozna jeszcze przed zamówieniem auta, a u kierowcy nie zapłaci ani grosza.

Działanie aplikacji jest proste. Klient zakłada profil w serwisie transakcyjnym LYNK i pobiera bezpłatną aplikację, dostępną w AppStore lub Google Play. Dokonując zamówienia wystarczy podać w aplikacji adres, pod który ma przyjechać kierowca (lub lokalizacja zostanie pobrana automatycznie za pomocą GPS) i adres docelowy podróży. Można również określić preferencje co do auta – do wyboru są dwa segmenty: Comfort – najnowsze samochody Toyota z komfortowym wyposażeniem oraz Ekskluzywny – o wyższym standardzie, np. BMW, Lexus, Audi.

Aplikacja wylicza koszt przejazdu na podstawie mapy i warunków drogowych w czasie rzeczywistym, a finalna cena za usługę jest znana pasażerowi jeszcze przed jej zamówieniem. Opłaty za przejazd są pobierane z indywidualnego konta na wcześniej utworzonym profilu. Zasilanie środków na koncie odbywa się przelewem lub za pomocą karty. Takie rozwiązanie sprawia, że nie trzeba martwić się o posiadanie gotówki w portfelu. Po każdym przejeździe wystawiana jest faktura, która automatycznie pojawia się w profilu klienta.

LYNK w swojej ofercie ma również specjalną usługę dla firm. Rozwiązanie LYNK Biznes monitoruje podróże oraz daje pracodawcom prosty sposób rozliczania pracowników za przejazdy
służbowe.

Dostrzegliśmy, że dla klientów korzystających z usług transportowych bardzo ważna jest gwarancja ceny. Nasza aplikacja umożliwia poznanie dokładnej opłaty za przejazd jeszcze przed rozpoczęciem podróży. Decydując się na podróż samolotem, statkiem, autokarem czy pociągiem dokładnie wiemy, jaka będzie cena. Taksówka to jedyny środek transportu na świecie, w przypadku którego rozpoczynając podróż nie mamy pojęcia, ile zapłacimy. To tak, jakby wsiąść do samolotu z Gdańska do Londynu i dopiero po wylądowaniu dowiedzieć się, jaka jest opłata. Obecne rozwiązania IT umożliwiają przygotowanie dokładnych kalkulacji i my w swojej usłudze proponujemy je naszym klientom – mówi Michał Marcinik, Prezes Zarządu LYNK.


Samochody LYNK nie mają oznaczeń typowych dla taksówek i spełniają określone przez firmę standardy, np. rok produkcji, stan techniczny i wielkość. Po każdej podróży klient może ocenić kierowcę. System ocen zapewni zachowanie najwyższych standardów obsługi i pozwoli współpracować tylko z kierowcami, którzy otrzymają najwyższe noty.

Flota samochodów LYNK to obecnie ponad 30 aut. Firma cały czas pozyskuje nowych partnerów, zarówno kierowców z własnymi samochodami, jak i kierowców, którzy będą korzystali z samochodów udostępnionych przez LYNK. Kierowcy zainteresowani współpracą nie ponoszą opłat charakterystycznych dla korporacji taksówkowych. Firma rozlicza się z nimi w systemie
tygodniowym, stosując prowizję od każdego kursu.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (1)

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Metropolia.info nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.

Dodaj opinię
Twój nick

ocena: -53%

2016-08-19 07:11:19
soagtos´Âria mesmo e´de cancelar o facebook ,espero que alguem agisse com coerencia e explicasse a todos os interessados como faze-lo , pois ultimamente não tenho tempo para navegar em nenhuma rede social .

oceń komentarz

Daj plusaDaj minusa

© Copyright 2012-19 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu