Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Biznesmeni znowu zagrają w siatkówkę na plaży!

Biznesmeni na plaży z piłką siatkową? Czemu nie! Już po raz szósty w Sopocie odbędzie się w czerwcu turniej siatkówki plażowej Beach Volleyball Business Cup. Z roku na rok rośnie liczba drużyn biorących udział w rozgrywkach. Zapisy ruszyły w poniedziałek, 18 kwietnia.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Biznesmeni znowu zagrają w siatkówkę na plaży!

 2016-05-20 15:57 

fot. BVB Cup2016

Biznesmeni na plaży z piłką siatkową? Czemu nie! Już po raz szósty w Sopocie odbędzie się w czerwcu turniej siatkówki plażowej Beach Volleyball Business Cup. Z roku na rok rośnie liczba drużyn biorących udział w rozgrywkach. Zapisy ruszyły w poniedziałek, 18 kwietnia.


Wzorem lat ubiegłych tegoroczna edycja turnieju BVB Cup zlokalizowana będzie na plaży przy sopockim molo. Rozgrywki odbędą się w weekend, 18 – 19 czerwca 2016 r. Ideą imprezy jest promowanie aktywnej postawy pracodawców, co bezpośrednio przekłada się na relacje w firmie.

- Wspólna gra zdecydowanie sprzyja utrzymywaniu bardzo dobrej atmosfery w pracy - mówi Wojciech Wojciechowicz, zawodnik zwycięskiej drużyny BVB Cup 2015. Zdaniem organizatorów zaangażowanie pracowników w życie firmy można budować właśnie poprzez rywalizację sportową. - To bardzo rozwijający element i silny bodziec do działania - twierdzi Tomasz Kowalski, Prezes Energa Stadion, który brał udział w rozgrywkach w 2015 roku. - Poza tym, podobnie jak na boisku, drużyna biznesowa musi współpracować i być zorientowana na cel, jaki ma do osiągnięcia.

Dlatego turniej siatkówki to świetna okazja do nawiązywania i rozwijania kontaktów biznesowych. Jednak to, co warte jest podkreślenia to także tworzenie unikatowej, w skali kraju, kultury biznesowej. - Natura gry zespołowej ma odzwierciedlenie w życiu zawodowym, przede wszystkim w pracy grupowej - mówi Monika Reszko, ekspert ds. komunikacji i relacji wewnętrznych, pomysłodawczyni rozgrywek. - To styl kierowania warunkuje w dużej mierze efektywność organizacji. Turniej z jednej strony ma ułatwiać działania integracyjne firm, z drugiej zaś stwarza okazję do pokazania wyników tych procesów na zewnątrz. Ale niewątpliwie to także okazja do przeżycia niezwykłych emocji. 

- Braliśmy udział w turnieju po raz pierwszy i jesteśmy pod wrażeniem poziomu organizacji. Podczas całego eventu każdy z teamu organizatorów chętnie służy pomocą. Świetna atmosfera, miejsce, osoby wspierające, prowadzący, jednym słowem ocena dziesięć na dziesięć - mówił Dariusz Tomaszewicz, uczestnik rozgrywek w 2014 roku.


BVB Cup to jednak nie tylko świetna zabawa dla zawodników, którzy zmagają się z rywalami w piłce siatkowej na plaży. Organizatorzy zadbają o kibiców i ich najbliższych. To właśnie z myślą o nich w tym roku także zaplanowano imprezy towarzyszące, również dla rodzin. Są to m.in. zajęcia CrossFit na plaży, specjalna strefa kibica i oczywiście strefa Kids.

Kibice mogą liczyć na ciekawe nagrody, o ile tylko wezmą udział w konkursach przygotowanych przez organizatorów. Jednak moc gardeł i ręce dopingujących potrzebne są zawodnikom najbardziej. Dlatego wszystkie drużyny liczą na wsparcie. Liczba kibiców zgromadzonych na ubiegłorocznych rozgrywkach przeszła oczekiwania organizatorów. Podobnie jak w poprzednich latach, mecze koordynować będą licencjonowani sędziowie.

Szczegóły publikowane będą na stronie: www.bvbcup.pl oraz https://www.facebook.com/bvbcup/.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu