Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Cały czas idziemy do przodu

materiały prasowe

Rynek elementów złącznych to branża z dużym potencjałem. Z danych GUS wynika, że produkcja elementów złącznych w Polsce w ciągu ostatnich lat utrzymuje tendencję wzrostową. Jednym z liderów branży jest firma Marcopol z Chwaszczyna, która zbudowała silną i rozpoznawalną markę w Polsce i Europie. Zapraszamy do krótkiego przybliżenia profilu firmy na łamach Express-u Biznesu.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Cały czas idziemy do przodu

 2016-11-04 08:45 
materiały prasowe

materiały prasowe

Rynek elementów złącznych to branża z dużym potencjałem. Z danych GUS wynika, że produkcja elementów złącznych w Polsce w ciągu ostatnich lat utrzymuje tendencję wzrostową. Jednym z liderów branży jest firma Marcopol z Chwaszczyna, która zbudowała silną i rozpoznawalną markę w Polsce i Europie. Zapraszamy do krótkiego przybliżenia profilu firmy na łamach Express-u Biznesu.

Od 1985 r. Marcopol umacnia wiodącą pozycję w swojej branży i jest coraz mocniej rozpoznawalny nie tylko w Polsce, ale także na rynkach międzynarodowych. Produkty firmy są eksportowane do 32 krajów, w tym do Rosji, Niemiec, Ukrainy, Białorusi i krajów skandynawskich. Chcąc stale podwyższasz swoją konkurencyjność Marcopol podnosi standardy jakości oraz stawia na wykwalifikowaną kadrę specjalistów.

Polska firma — międzynarodowe standardy

Firma nie przestaje inwestować w rozwój, poszukując rozwiązań zgodnych z oczekiwaniami rynku. Właśnie dlatego, w ciągu ostatnich dwóch lat Marcopol rozszerzył swoją ofertę produktową o blisko pół tysiąca nowych pozycji, zwiększył park maszynowy o 30 nowych maszyn produkcyjnych i 10 kontrolno-pomiarowych oraz uruchomił jeden z najnowocześniejszych w Europie systemów magazynowych. Te inwestycje to nowe możliwości związane z produkcją, jakością i szybkością realizacji dla zamówień w kraju i za granicą.

W tym firma uruchomiła także jeden z najnowocześniejszych systemów magazynowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Inwestycja to nowe możliwości związane z szybkością realizacji i kontrolą zamówień w kraju i za granicą. Marcopol zapewnia też skład konsygnacyjny elementów złącznych na miejscu produkcji i montaż finalnych produktów u Klienta — to nowatorskie podejście do sprzedaży własnych produktów zyskuje uznaniem największych producentów. — Dzięki temu rozwiązaniu możemy Klient ogranicza swoje wydatki na powierzchnię magazynową i inwestycje w półprodukty. Płaci tylko za pobrany towar, a my odpowiadamy za instalację, wyposażenie, sprzęt oraz przeszkolenie pracowników. Zapasy są automatycznie uzupełniane według ustalonych parametrów. To wygodne rozwiązanie, które przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. — tłumaczy Kinga Stawicka, Dyrektor Sprzedaży Krajowej w firmie Marcopol.

Stabilny pracodawca

W połowie lat 80. Został otwarty pierwszy Zakład Produkcji Śrub w Chwaszczynie, mieszczący się przy ulicy Oliwskiej 100. Wówczas załoga Marcopolu liczyła zaledwie kilka osób, dzisiaj zatrudnionych jest około 500 pracowników. W tym roku firma dołączyła do grona członków największej i najstarszej organizacji pracodawców na Pomorzu. — Naszą firmę rozwijamy bazując na podwyższaniu standardów jakości i bezpieczeństwa. Budując zespół pamiętamy o tworzeniu optymalnych warunków pracy i rozwoju dla swoich pracowników. „Pracodawcy Pomorza” to kolejny krok. Chcemy być aktywnym członkiem organizacji i wspólnie z innymi firmami z naszego regionu bronić interesów lokalnych pracodawców i swoich pracowników. — mówi Piotr Pierowicz Dyrektor Zarządzający w firmie Marcopol.

Od ponad 30 lat Marcopol buduje pozycję wiodącego na rynku dostawcy elementów złącznych. Dalszy kierunek rozwoju pomorskiej firmy jest klarowny i łączy w sobie to, co w biznesie najważniejsze — jakość, odpowiedzialność i inwestycje w wykwalifikowaną kadrę specjalistów.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-19 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu