Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Campy Realu Madryt w Gniewinie

100 dzieci wzięło udział w pierwszym turnusie letnich Campów Fundacji Realu Madryt w Gniewinie i tyle samo w drugim, który zakończył się 1 sierpnia.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Campy Realu Madryt w Gniewinie

 2013-07-30 08:00 
D.Dunajskamoje artykuly

100 dzieci wzięło udział w pierwszym turnusie letnich Campów Fundacji Realu Madryt w Gniewinie i tyle samo w drugim, który zakończył się 1 sierpnia.

Zakończyły się pierwsze z tegorocznych letnich Campów Fundacji Realu Madryt. W tym roku dwa turnusy gościł Hotel Mistral Sport w Gniewinie. Na turnusach w Gniewinie zameldowała się ponad setka uczestników. Organizatorem letnich Campów jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Sportu, oficjalny partner Fundacji Realu Madryt w Polsce. Campy odbywają się w naszym kraju po raz trzeci, a po raz drugi latem. W 2012 roku w czterech obozach na terenie Polski udział wzięło ponad 200 dzieci. Pierwszy tegoroczny turnus zgromadził już 100 uczestników. Letnie Campy Fundacji Realu Madryt to obozy sportowe dla dzieci w wieku 7-17 lat, które mają pomóc najmłodszym rozwinąć umiejętności piłkarskie, poznać podstawy języka hiszpańskiego i być szansą na pierwszy kontakt z piłką nożną według hiszpańskiej filozofii treningowej. Wszystkie tegoroczne Campy trwają 9 dni. Oba turnusy odbyły się w Hotelu Mistral Sport w Gniewinie. To w tym ośrodku swoją mistrzowską formę podczas Euro 2012 szlifowała reprezentacja Hiszpanii na czele z Ikerem Casillasem, Sergio Ramosem i Xabim Alonso – piłkarzami Realu Madryt. Na uczestników obozów, chłopców i dziewczynki w wieku 7-17 lat, czekały codziennie 3 godziny treningów piłkarskich prowadzonych przez trenerów grup młodzieżowych Realu Madryt. W identycznym wymiarze czasowym dzieci uczestniczyły w zajęciach z języka hiszpańskiego z native speakerami z Półwyspu Iberyjskiego. Program każdego z turnusów przewidywał także zajęcia z psychologiem sportowym, zajęcia na basenie, ćwiczenia na sali gimnastycznej, bowling i pokazy kinowe. Trzeci a zarazem ostatni w Polsce turnus odbędzie się 4-12 sierpnia w Kleszczowie w Ośrodku Sportowym Solpark. Warto dodać, że Fundacja Rozwoju Edukacji i Sportu jest oficjalnym partnerem Fundacji Realu Madryt w Polsce. Organizacja piłkarskich obozów pozwala fundacji zebrać pieniądze na rozwój społecznej działalności w Polsce. Dzięki pozyskanym środkom FREiS może realizować swoje cele i misję: edukować młodzież, poszerzać horyzonty, pomagać wyjść z biedy i problemów socjalnych oraz promować zdrowy tryb życia. Od 2013 roku Fundacja organizuje program szkoleń na trenerów piłkarskich współfinansowany przez Unię Europejską.

 

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-19 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu