Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Certyfikaty "Kuchnia+ Poleca"

Gdańska restauracja Szafarnia 10 otrzymała certyfikat "Kuchnia+ Poleca". Kuchnia+, autorski kanał platformy nc+ doceniła certyfikatem także 12 innych, godnych polecenia lokali z całej Polski.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Certyfikaty "Kuchnia+ Poleca"

 2015-11-26 10:52 

Gdańska restauracja Szafarnia 10 otrzymała certyfikat "Kuchnia+ Poleca". Kuchnia+, autorski kanał platformy nc+ doceniła certyfikatem także 12 innych, godnych polecenia lokali z całej Polski.

W środę, 25 listopada w Warszawie podczas oficjalnej uroczystości, Kuchnia+, autorski kanał platformy nc+, wręczył 13 certyfikatów „Kuchnia+ poleca”. W obecności dziennikarzy, szefów kuchni i restauratorów stacja wyróżniła najbardziej godne polecenia lokale. Była to druga edycja akcji, a w prestiżowym gronie uhonorowanych znalazły się lokale z całej Polski, w tym z Krakowa, Gdańska, Olsztyna czy Gostynia.


W wyniku trwającego pół roku procesu Kuchnia+ wyłoniła listę 13 restauracji, które zdobyły najwyższą liczbę punktów. Znalazły się na niej również dwa lokale docenione certyfikatami w poprzedniej edycji. W drugiej, trwającej od czerwca 2015 roku, zgłoszono blisko 2300 miejsc, na które oddano ok. 17 500 głosów. We wrześniu do kolejnego etapu awansowało 46 restauracji, które sprawdzili tajemniczy klienci, wypełniając przy tym ankietę, opracowaną przez dział badań nc+. To liczba głosów, ankieta oraz formularz zdecydowały o ostatecznej punktacji i miejscu w rankingu.


- „Kuchnia+ poleca” nabiera rozpędu. W tej edycji zgłosiło się 50% więcej restauracji i oddano o 20% więcej głosów. Miło wiedzieć, że nasi widzowie oraz internauci coraz częściej chcą dzielić się informacjami o restauracjach, które warto odwiedzić. Szczególnie ważne jest, że w tej edycji zostały docenione nie tylko nowe lokale, ale także te, które uhonorowaliśmy po raz drugi. Wskazuje to na prestiż, który stoi za naszym certyfikatem – mówi Marta Szwakopf, dyrektor kanału Kuchnia+.


Certyfikaty otrzymały lokale:

Brick w Tarnowskich Górach
Cudne Manowce w Olsztynie
Mlekiem i Miodem w Kiełczowie
Restauracja Amarylis w Krakowie   
Restauracja Hotelu Spa Laskowo w Jankowicach
Restauracja Krawatka w Gostyniu
Spiżarnia Olsztyńska w Olsztynie
Stare i nowe w Katowicach
Staromiejska 13 w Katowicach
Szafarnia 10 w Gdańsku
Topollino w Częstochowie
Magiel Kulinarny w Sosnowcu (po raz drugi)
Mańana Bistro & Wine Bar w Chorzowie (po raz drugi)


Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu