Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Chcesz zostać kobietą sukcesu?

materiały prasowe

"Przedsiębiorcza Kobieta" to projekt Olsztyńskiego Studenckiego Forum Business Centre Club stworzony specjalnie dla kobiet, które chcą się rozwijać.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Chcesz zostać kobietą sukcesu?

 2016-11-30 12:00 
materiały prasowe

materiały prasowe

"Przedsiębiorcza Kobieta" to projekt Olsztyńskiego Studenckiego Forum Business Centre Club stworzony specjalnie dla kobiet, które chcą się rozwijać.

Warsztaty skierowane są do kobiet, które pragną zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces w biznesie. Priorytetem wydarzenia jest nawiązywanie nowych kontaktów oraz wymiana doświadczeń.

- Nasze spotkania mają zachęcić kobiety do aktywności - tłumaczy organizatorka. - Wskazujemy im narzędzia, motywujemy, pomagamy odnaleźć właściwy pomysł na siebie.

Wśród prelegentów znalazły się kobiety, które z sukcesami prowadzą swoją firmę. To one opowiedzą, jak zrobić pierwszy krok, by zaistnieć w start-upowej rzeczywistości.

- Będą to zwięzłe i proste rady z mojego doświadczenia - mówi właścicielka olsztyńskiej firmy kosmetycznej, Agnieszka Staśkiewicz. - Chce pokazać jakich błędów można uniknąć, a które ja nieświadomie popełniłam.

Podczas spotkania, które odbędzie się 4 grudnia, uczestniczki dowiedzą się także, skąd pozyskiwać fundusze na swoją działalność, jak ją promować oraz jak utrzymać na rynku. Tu można zarejestrować się na wydarzenie.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu