Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Co pokażą młodzi przedsiębiorcy?

W czwartek 16 lutego odbędzie się Demo Day, podczas którego młodzi przedsiębiorcy z regionu Warmii i Mazur opowiedzą inwestorom o swoich innowacyjnych pomysłach na biznes.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Co pokażą młodzi przedsiębiorcy?

 2017-02-16 09:00 

Spotkanie organizowane jest w ramach programu akceleracji startup pn. „Platforma startowa dla nowych pomysłów – Hub of Talents”.

Początek prezentacji o godz. 10.00-16.20 w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym (Olsztyn, ul. Wł. Trylińskiego 2, Budynek BK, sala nr 15).

W ramach wydarzenia innowacyjne pomysły na biznes przed zaproszonymi inwestorami (tj. przedstawicielami funduszy kapitałowych i inwestorami prywatnymi) zaprezentuje ponad 30 startupów inkubowanych głównie w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym, Elbląskim Parku Technologicznym oraz Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku.

Podczas Demo Day startupy będą miały okazję przekonać obecnych na spotkaniu inwestorów do wsparcia ich pomysłów biznesowych nad którymi pracują już od kilku miesięcy. Każdy ze startupów będzie miał po 5 minut na prezentację i 5 minut będzie przeznaczone na pytania lub porady inwestorów.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu