Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Coaching Biznesowy na UG

Uniwersytet Gdański wprowadzi dwusemestralne studia podyplomowe „Psychologia Coachingu Biznesowego”. Studia rozpoczynają się w listopadzie 2015 roku i potrwają do czerwca 2016 roku.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Coaching Biznesowy na UG

 2015-08-19 12:43 

fot. Pixabay.com

Uniwersytet Gdański wprowadzi dwusemestralne studia podyplomowe „Psychologia Coachingu Biznesowego”. Studia rozpoczynają się w listopadzie 2015 roku i potrwają do czerwca 2016 roku.

Studia adresowane są do absolwentów studiów wyższych, pragnących poszerzyć zakres posiadanej wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu psychologii coachingu biznesowego. Wiedza ta ma stanowić solidne podstawy do podjęcia działań związanych ze wspieraniem indywidualnego rozwoju organizacyjnego pracowników organizacji biznesowych. Kandydaci na studia powinni oprócz dyplomu ukończenia studiów wyższych legitymować się doświadczeniem zawodowym związanym z funkcjonowaniem w organizacji biznesowej.

- Absolwent studiów podyplomowych „Psychologia Coachingu Biznesowego” uzyskuje przygotowanie teoretyczne i praktyczne do pracy z osobą która funkcjonując w organizacji biznesowej spotyka się z problemami utrudniającymi jej rozwój zawodowy. Wiedza teoretyczna i umiejętności praktyczne uzyskane w trakcie studiów powinny pozwolić absolwentom studiów na udzielanie efektywnego wsparcia pracownikom organizacji w rozwijaniu ich indywidualnych kompetencji i kariery zawodowej - tłumaczy Dr Zdzisław Nieckarz, kierownik studiów podyplomowych.

Studia podyplomowe „Psychologia Coachingu Biznesowego” trwają 2 semestry (liczba godzin przy uwzględnieniu planu studiów wynosi 184)

Studia rozpoczynają się w listopadzie 2015 roku i potrwają do czerwca 2016. Opłata semestralna wynosi 3400zł (6800zł za całe studia). Słuchacze otrzymują dyplom ukończenia studiów podyplomowych wydany przez Uniwersytet Gdański. Rekrutacja odbywa się za pośrednictwem sytemu Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK) na Studia Podyplomowe.
Więcej informacji znajduje się na stronie:  http://ug.edu.pl/rekrutacja/studia_podyplomowe

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu