Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Demo Day, czyli starcie startupów

Ponad 30 startupów powalczy w Olsztynie o inwestora w ramach "Platformy startowej dla nowych pomysłów - Hub of Talents".

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Demo Day, czyli starcie startupów

 2017-02-07 13:00 

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny to miejsce dla przedsiębiorstw i instytucji naukowych, w którym stymuluje się i zarządza przepływem wiedzy i technologii pomiędzy uczelniami wyższymi, instytucjami badawczo-rozwojowymi, przedsiębiorstwami oraz rynkiem, wspiera tworzenie i rozwój przedsiębiorstw innowacyjnych. Przykładem takiego wsparcia jest wydarzenie, podczas którego swoje nowatorskie pomysły na biznes przed zaproszonymi inwestorami zaprezentuje ponad 30 start-upów.

- Start-upy będą miały okazję przekonać obecnych na spotkaniu inwestorów do wsparcia pomysłów, nad którymi pracują już od kilku miesięcy - tłumaczą organizatorzy wydarzenia. - Na prezentację swojego projektu uczestnicy będą mieć pięć minut. Kolejne pięć będzie przeznaczone na pytania lub porady inwestorów.

W rywalizacji wezmą udział młodzi przedsiębiorcy z Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego, Elbląskiego Parku Technologicznego oraz Parku Naukowo-Technologicznego z Ełku. Spotkanie odbędzie się w czwartek (16 lutego) o 10:00  w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym. Wydarzenie Demo Day organizowane jest w ramach programu akceleracji przedsiębiorstw typu startup "Platforma startowa dla nowych pomysłów - Hub of Talents".

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-19 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu