Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Dla osób z pomysłem na innowacyjny produkt

warmia.mazury.pl

Rusza projekt „Platforma startowa dla nowych pomysłów - Hub of Talents”, który jest wspólną inicjatywą technoparków z województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Dla osób z pomysłem na innowacyjny produkt

 2016-03-04 10:00 
warmia.mazury.pl

warmia.mazury.pl

Rusza projekt „Platforma startowa dla nowych pomysłów - Hub of Talents”, który jest wspólną inicjatywą technoparków z województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Z platformy startowej mogą skorzystać osoby, które nie ukończyły 35 roku życia, mają pomysł na innowacyjny produkt lub usługę, chcą zarejestrować spółkę na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Uczestnicy będą mogli skorzystać ze szkoleń, warsztatów, indywidualnego mentoringu, pomocy technicznej, technologicznej oraz informatycznej w rozwoju produktu. Udostępnione zostaną przestrzenie do pracy biurowej, obsługa księgowa i prawna, doradztwo podatkowe oraz wsparcie marketingowe. Mając dopracowany innowacyjny produkt bądź usługę będzie się można ubiegać o bezzwrotną dotację na wejście na rynek i początkową fazę funkcjonowania startupu w wysokości do 200 tys. euro.

Przedsięwzięcie jest realizowane jest w ramach Poddziałania 1.1.1 PO Polska Wschodnia.

Partnerem projektu jest Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny (OPN-T). Więcej informacji na stronie internetowej www.startupplatforms.gov.pl

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu