Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Doceniono gdyński Experyment

Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni otrzymało Certyfikat "Najlepszego Produktu Turystycznego" roku 2014 w Polsce, przyznany przez Polską Organizację Turystyczną.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Doceniono gdyński Experyment

 2014-11-04 14:00 

fot. UM Gdynia

Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni otrzymało Certyfikat "Najlepszego Produktu Turystycznego" roku 2014 w Polsce, przyznany przez Polską Organizację Turystyczną.

Certyfikat jest konsekwencją przyznanego we wrześniu tytułu najlepszego produktu turystycznego Pomorza, który już jako regionalna nagroda stanowi szczególną rekomendację i gwarancję Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.24 października Kapituła konkursu uznała Experyment za jedno z najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów miejsc w Polsce w 2014 roku. Experyment znalazł się w gronie dziesięciu nagrodzonych spośród 44 kandydatur i dołączył do elity najlepszych miejsc w Polsce. Certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego jest równoczesną rekomendacją i gwarancją Polskiej Organizacji Turystycznej, że Centrum Nauki Experyment w Gdyni jest instytucją z ogromnym potencjałem.

Centrum Nauki Experyment w Gdyni to pierwsza na Pomorzu wystawa interaktywna. Goście Centrum mają do dyspozycji cztery główne wystawy: Hydroświat, Akcja: Człowiek, Drzewo Życia i Niewidoczne Siły, a także wystawy czasowe oraz mnóstwo wydarzeń - warsztatów, wykładów, wieczorów dla dorosłych. Już od 2007 roku Experyment  stale dąży do wyznaczonego celu - do popularyzacji nauki w niekonwencjonalny, ale jak najbardziej przystępny sposób. Stawia na integrację na wielu poziomach - pokoleniowym, społecznym, kulturowym. Gdyński Experyment to centrum nauki, gdzie rozrywka jest metodą, nie celem samym w sobie. Od września 2013 roku w nowej siedzibie przekonało się już o tym ponad 300 tysięcy osób.

Powrót
Oceń artykuł
+
brak ocen
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu