Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Doradcy zawodowi na pomoc

olsztyn.eu

Nie czujesz się pewnie na rynku pracy, nie wiesz, jak napisać dobre CV, a może chcesz podwyższyć kwalifikacje zawodowe. Receptą może być spotkanie z doradcą zawodowym w Olsztynie.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Doradcy zawodowi na pomoc

 2017-02-01 10:00 
olsztyn.eu

olsztyn.eu

Nie czujesz się pewnie na rynku pracy, nie wiesz, jak napisać dobre CV, a może chcesz podwyższyć kwalifikacje zawodowe. Receptą może być spotkanie z doradcą zawodowym w Olsztynie.

Pomoc doradcy zawodowego to jedna  z propozycji, z której można skorzystać podczas organizowanego w Planecie 11 punktu konsultacyjno-promocyjny Ochotniczych Hufców Pracy w Olsztynie.

Konsultacje OHP w bibliotece multimedialnej odbędą się w środę(1 lutego). Do dyspozycji  odwiedzających będzie doradca zawodowy, specjalista do spraw rozwoju zawodowego oraz  pośrednik pracy. Swoją wiedzą i doświadczeniem będą dzielić się z chętnymi od 13:00do 15:00.

Tego dnia,można tez będzie zapisać się na zajęcia warsztatowe, indywidualne porady czy też zarejestrować się w Młodzieżowym Biurze Pracy. Zainteresowani dalszym rozwojem dowiedzą się o planowanych na pierwszy kwartał bezpłatnych kursach i szkoleniach zawodowych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Więcej na temat cyklu spotkań z doradcą zawodowym OHP w Planecie 11 tutaj.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-19 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu