Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Dzień pełen słodyczy

elk.pl

"Regionalne Święto Miodu" odbędzie się 10 września o godz. 11:45 w Ełckim Centrum Kultury. W programie zaplanowano między innymi: kiermasz miodów i produktów pszczelarskich, konkursy na najlepszy miód oraz ciasto z miodem.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Dzień pełen słodyczy

 2016-09-09 14:00 
elk.pl

elk.pl

"Regionalne Święto Miodu" odbędzie się 10 września o godz. 11:45 w Ełckim Centrum Kultury. W programie zaplanowano między innymi: kiermasz miodów i produktów pszczelarskich, konkursy na najlepszy miód oraz ciasto z miodem.

Podczas kolejnej edycji "Regionalnego Święta Miodu" w Ełku będzie można skosztować najlepszych miodów w regionie. Wydarzenie odbędzie się 10 września w sali Zebra Ełckiego Centrum Kultury. Wstęp wolny.

Święto Miodu to spotkanie fachowców, dla których miód jest inspiracją do pracy, oraz wielbicieli tego nektaru. Poza wykładami o miodzie będzie okazja do zakupu wyrobów rękodzielniczych i regionalnych potraw od wystawców, a także skosztowania słodkości, które przygotują lokalni uczestnicy konkursu na najlepsze ciasto z miodem.

W programie:
•    godz. 11:45 - oficjalne rozpoczęcie Święta Miodu
•    godz. 12:00 - 14:00 - kiermasz miodów i produktów pszczelarskich
•    godz. 12:00 - 13:30 - konkurs na najlepszy miód: rzepakowy, lipowy, gryczany, odmianowy i wielokwiatowy
•    godz. 13:30 - 14:30 - konkurs na najlepsze ciasto z miodem
•    godz. 14:30 - 15:30 - prelekcja nt. prozdrowotnych i kulinarnych wartości odżywczych miodu
•    godz. 15:30 - rozstrzygnięcie konkursów i ogłoszenie wyników

Konkurs na najlepsze ciasto z miodem
Zadanie konkursowe polega na dostarczeniu na Regionalne Święto Miodu, 10 września 2016 roku do godz. 12:30, wypieku domowej produkcji spełniającego formę deseru (np. ciasto, ciastko), do którego produkcji został użyty miód.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.eck.elk.pl

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu