Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Edukacyjne starania doecenione

elk.pl

Miasto Ełk już po raz szósty znalazło się w gronie laureatów „Samorządowego Lidera Edukacji", a tym samym decyzją komisji – otrzymało Certyfikat Złoty. W tym roku Ełk otrzymał również Wyróżnienie Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego za największy progres w dziedzinie rozwoju edukacji.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Edukacyjne starania doecenione

 2016-10-17 09:00 
elk.pl

elk.pl

Miasto Ełk już po raz szósty znalazło się w gronie laureatów „Samorządowego Lidera Edukacji", a tym samym decyzją komisji – otrzymało Certyfikat Złoty. W tym roku Ełk otrzymał również Wyróżnienie Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego za największy progres w dziedzinie rozwoju edukacji.

Gala Finałowa VI edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządnych Województw „Samorządowy Lider Edukacji" odbyła się 12 października 2016 roku w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

W VI edycji Programu „Samorządowy Lider Edukacji" miasto Ełk znalazło się w gronie 59 gmin, powiatów i samorządnych województw z całej Polski, które otrzymały certyfikat „Samorządowego Lidera Edukacji". Certyfikat przyznany został na okres od października 2016 roku do października 2017 roku.

Ełk uczestniczy w programie od początku, tj. od sześciu lat. Każdego roku miastu przyznawany jest certyfikat. W tym roku, decyzją komisji certyfikacyjnej osiem jednostek samorządu terytorialnego uhonorowanych zostało Certyfikatem Złotym. Ponadto Zarząd Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego przyznał również ośmiu laureatom tegorocznego programu specjalne Wyróżnienia.

Certyfikat „Samorządowy Lider Edukacji 2016" dla Ełku

W kategorii „Gminy o liczbie mieszkańców od 50 tys. do 100 tys." Ełk jest jedynym samorządem nagrodzonym w województwie warmińsko – mazurskim.

Certyfikat „Samorządowy Lider Edukacji 2016" – potwierdza, że samorząd Miasta Ełku podejmuje nowoczesne, efektywne, innowacyjne i wartościowe społecznie działania w dziedzinie lokalnej polityki edukacyjnej i zarządzania oświatą. Jednostki, którym przyznano certyfikat w sposób szczególny dbają o rozwój szkolnictwa na swoim terenie, wyróżniają się pod względem inwestycji w oświatę i jej infrastrukturę, wspierają innowacje edukacyjne oraz propagują „dobre praktyki” w dziedzinie nauki, szkolnictwa i kultury.

Certyfikat Złoty

Certyfikaty Złote otrzymały samorządy, które uzyskały wyróżnienie „Samorządowego Lidera Edukacji” po raz szósty. Potwierdza to, że realizowana nowoczesna i innowacyjna polityka oświatowa ma charakter wieloletni, prowadzona jest w sposób strategiczny, konsekwentny i zgodny z najwyższymi standardami zarządzania publicznego. Certyfikat ten został przyznany ośmiu laureatom.

Wyróżnienie Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego

Wyróżnienie zostało przyznane Miastu Ełku za największy progres w dziedzinie projektowania i wdrażania nowatorskich rozwiązań w edukacji w stosunku do poprzedniego postępowania certyfikacyjnego. Wyróżnienie to zostało przyznane ośmiu laureatom.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-19 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu