Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Elbląska policja z nowym komendantem

elblag.eu

Mł. insp. Robert Muraszko od 1 września pokieruje Komendą Miejską Policji w Elblągu. Zastąpi on insp. Kzysztofa Konerta, który odszedł na emeryturę po 28 latach służby w policji i 8 miesiącach pracy jako elbląski komendant.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Elbląska policja z nowym komendantem

 2016-09-01 16:00 
elblag.eu

elblag.eu

Mł. insp. Robert Muraszko od 1 września pokieruje Komendą Miejską Policji w Elblągu. Zastąpi on insp. Kzysztofa Konerta, który odszedł na emeryturę po 28 latach służby w policji i 8 miesiącach pracy jako elbląski komendant.

- W imieniu całej elbląskiej społeczności oraz swoim własnym, dziękuję Panu za dotychczasową współpracę i służbę w Elblągu. Pańskie działania na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji, a także wiedza i zaangażowanie zasługują na uznanie. Kierowana przez Pana Komenda dobrze służy naszej lokalnej społeczności, stając się ważnym elementem bezpieczeństwa publicznego miasta i regionu. Dziękuję za pełną poświęceń pracę podczas realizacji trudnych zadań, współpracę z innymi służbami działającymi na terenie Elbląg, a także współdziałanie z elbląskim samorządem, które przyczyniło się do umocnienia bezpieczeństwa w naszym mieście. Życzę samych dobrych dni, realizacji planów i zamierzeń, dalszych sukcesów oraz wszystkiego najlepszego w życiu osobistym – mówił podczas uroczystości pożegnania prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

Od 1 września funkcję komendanta sprawował będzie mł. insp. Robert Muraszko.

- Serdecznie gratuluję Panu objęcia stanowiska Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu. Powierzenie Panu tej funkcji jest wyrazem uznania dla Pana dotychczasowej pracy i wysokich kwalifikacji. Ze swojej strony pragnę zapewnić, że władze samorządowe będą nadal aktywnie wspierały działania elbląskiej Policji w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom naszego miasta – podkreślał prezydent.

Mł. insp. Robert Muraszko z elbląską komendą jest związany od 19 lat. Przez ostatnie 8 lat pełnił tu obowiązki zastępcy komendanta.

To dla mnie ogromny zaszczyt, zapewniam, że zrobię wszystko, żeby ta jednostka w dalszym ciągu była wzorowa. Priorytetem w działaniach będzie dla mnie współpraca z mieszkańcami, młodzieżą z elbląskich szkół, dyrektorami i samorządem w zakresie profilaktyki — mówił mł. insp. Muraszko.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-19 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu