Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Ełk też ma swoje „Gazele”

Prezydent Ełku spotkał się z ełckimi przedsiębiorcami, którzy w tym roku zostali uhonorowani tytułem „Gazele Biznesu 2016”.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Ełk też ma swoje „Gazele”

 2017-01-12 12:00 

Prezydent Ełku spotkał się z ełckimi przedsiębiorcami, którzy w tym roku zostali uhonorowani tytułem „Gazele Biznesu 2016”.

W 17. edycji Rankingu Gazele Biznesu 2016 r. wśród 148 zweryfikowanych, najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w województwie warmińsko-mazurskim znalazło się 8 ełckich przedsiębiorstw. O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat.

Zajęte miejsca według rankingu:

1. Dom Ełcki Morusiewicz Sp. J. - 8 miejsce
2. Rutkowski Development Sp. J.- 20 miejsce
3. SZP Plast Industries Sp. z o.o. – 44 miejsce
4. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Ełku - 56 miejsce
5. Hurtownia ELEKTRYK - 98 miejsce
6. Autosalon-Eucar w Ełku – 111 miejsce
7. PUH Motoryzacji Motozbyt – 112 miejsce
8. PPU Plastimet – 143 miejsce

Ełccy laureaci rankingu spotkali się 11 stycznia z prezydentem Ełku. Podczas spotkania, które odbyło się w Urzędzie Miasta, prezydent Tomasz Andrukiewicz pogratulował przedsiębiorcom osiągniętych wyników, a także życzył wielu biznesowych sukcesów w nowym 2017 roku.

Omówione zostały plany inwestycyjne miasta oraz regionu na najbliższe lata, w ramach których przedsiębiorcy będą mogli uczestniczyć jako wykonawcy i podwykonawcy. Rozmawiano także o warunkach inwestowania i rozwoju firm w kontekście zapowiadanych przez rząd zmian oraz lokalnym rynku pracy. Ponadto ełccy przedsiębiorcy zachęcali do korzystania z wysokiej jakości produktów i usług lokalnych firm (czego odzwierciedleniem są osiągnięte dobre wyniki w rankingu).

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu