Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Firma z PPNT Gdynia nagrodzona

Firmy z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia zbierają kolejne laury za rozwój innowacyjnych technologii. Tym razem, parkowa firma Endoto została wyróżniona w polskiej edycji prestiżowego konkursu Galileo Masters.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Firma z PPNT Gdynia nagrodzona

 2016-12-01 12:00 

fot. PPNT

Firmy z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia zbierają kolejne laury za rozwój innowacyjnych technologii. Tym razem, parkowa firma Endoto została wyróżniona w polskiej edycji prestiżowego konkursu Galileo Masters.

Żeglarstwo to ekscytujący sport, jednak organizacja regat żeglarskich, to skomplikowane przedsięwzięcie. Zaprojektowany w Gdyni system My Live Regatta znacząco ułatwia administrowanie tego rodzaju wydarzeniami. Składa się z trzech elementów: systemu rejestracji i obsługi zawodników, sędziowania oraz przepisów żeglarskich. Ponadto, umożliwia udostępnianie obrazu z zawodów oraz punktacji w czasie rzeczywistym. System prezentacji i rejestracji regat stworzony przez parkową firmę Endoto, doceniło jury konkursu Galileo Masters, przyznając za to osiągnięcie trzecie miejsce. Uroczyste ogłoszenie wyników polskiej edycji Galileo Masters 2016 wraz z wręczeniem nagród odbyło się 29 listopada w Agencji Rozwoju Przemysłu w Warszawie.

Galileo Masters uznawany jest za najważniejszy w Europie konkurs dla osób zainteresowanych technologiami satelitarnymi, które myślą o działalności w sektorze kosmicznym. Jury ocenia pomysły na aplikacje, urządzenia i technologie, wykorzystujące nawigację satelitarną. Suma wszystkich nagród przekracza 1 milion euro. Patronat honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Rozwoju, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-19 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu