Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Forum dla biznesu

Pomorskie Forum Przedsiębiorczości odbędzie się w nowoczesnych przestrzeniach Pomorskiego Parku Naukowo–Technologicznego w Gdyni.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Forum dla biznesu

 2015-05-20 10:53 
Dorota Korbutmoje artykuly

Pomorskie Forum Przedsiębiorczości odbędzie się w nowoczesnych przestrzeniach Pomorskiego Parku Naukowo–Technologicznego w Gdyni.

Forum zaczyna się 21 maja o godz. 9.00, a program jest bardzo bogaty.

 

- To już 10. edycja – mówi Emilia Drozd-Kochanowicz z Agencji Rozwoju Pomorza. - Wydarzenie skierowane jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, ale nie tylko. Uczestniczą w nim również instytucje otoczenia biznesu oraz osoby zainteresowane założeniem własnej działalności gospodarczej. Staramy się zapraszać praktyków, ekspertów, którzy dzielą się nie tylko posiadaną wiedzą, ale przede wszystkim doświadczeniem.

 

Organizatorzy co roku zmieniają treść bloków tematycznych i dostosowują ją do bieżących potrzeb.

 

- Tym razem główną częścią będzie dyskusja o finansowaniu w nowej perspektywie unijnej – dodaje Emilia Drozd-Kochanowicz. - Perspektywa już się zaczęła, a konkursy jeszcze nie wystartowały. Ludzie są ciekawi, dla kogo będą przeznaczone dotacje, bo nie są one dla każdego.

 

Tuż po finansowaniu największym zainteresowaniem – sądząc po zapisach - cieszy się panel poświęcony eksportowi. Blok przeznaczony odpowiedzialnemu biznesowi też zapowiada się ciekawie.

 

Razem z Forum Odpowiedzialnego Biznesu zaprezentujemy raport dotyczący praktyk CSR – dodaje E. Drozd-Kochanowicz. - Będzie również blok poświęcony zasobom ludzkim i nowoczesnym narzędziom HR, a na zakończenie - trzygodzinny warsztat dla tych, którzy zamierzają założyć własną działalność. Potem chętni otrzymają specjalny certyfikat potwierdzający ukończenie takiego szkolenia.

 

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu