Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Gdański hotel przyjazny dla dzieci

Qubus Hotel Gdańsk otrzymał certyfikat „Okiem Mamy". Jest to kolejne wyróżnienie po „Hotel Przyjazny Rodzinie", które potwierdza, że obiekt jest miejscem przyjaznym dla dzieci.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Gdański hotel przyjazny dla dzieci

 2014-01-08 15:00 

fot. materiały prasowe

Qubus Hotel Gdańsk otrzymał certyfikat „Okiem Mamy". Jest to kolejne wyróżnienie po „Hotel Przyjazny Rodzinie", które potwierdza, że obiekt jest miejscem przyjaznym dla dzieci.

Qubus Hotel Gdańsk dołączył do grona 90 obiektów przyjaznych rodzinom z dziećmi w ramach certyfikacji prowadzonej przez portal okiemmamy.pl. Jego właścicielki postanowiły wyróżnić i promować hotele przystosowane do pobytów rodzinnych. Lokale, które spełnią założenia akcji, uzyskują specjalny certyfikat portalu OkiemMamy.pl i trafiają na listę publikowaną w Internecie. Organizatorzy certyfikacji podkreślają, że właśnie ta lista jest najważniejszym elementem akcji, ponieważ dzięki niej rodzice bez trudu będą mogli odnaleźć najbliższą restaurację, klub, czy hotel przystosowany do potrzeb dzieci.
- Choć sieć Qubus Hotel to obiekty klasy biznes, to coraz częściej odwiedzają nas również Goście indywidualni wraz ze swoimi pociechami. Dlatego część zmian, które wprowadziliśmy na przestrzeni 2 lat dotyczyła jeszcze lepszego przystosowania naszych obiektów do pobytów rodzinnych. W związku z tym w Qubus Hotel Gdańsk stworzyliśmy w restauracji kącik zabaw dla dzieci. Każdy maluch podczas posiłku otrzymuje też niespodziankę od szefa kuchni. Dodatkowo w restauracji funkcjonuje i cieszy się dużym powodzeniem sieciowe menu dla dzieci. Proponujemy w nim najbardziej lubiane przez małych Gości potrawy takie jak: zupa pomidorowa, delikatne, maślane kopytka, czy kolorowe naleśniki - mówi Karolina Daniluk Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu w Qubus Hotel Gdańsk.
Niezwykłą atrakcją dla małych Gości są też, organizowane od kwietnia do października, malownicze rejsy hotelową Q-Łódką - dodaje Karolina Daniluk.
We wszystkich 14 obiektach Qubus Hotel od 2 lat funkcjonuje też tzw. Oferta Rodzinna, w której sieć gwarantuje pobyt rodzinny w bardzo atrakcyjnych cenach. Coraz częściej Goście indywidualni decydują się na organizację w sieci, komunii, chrzcin czy urodzin. We wszystkich obiektach Qubus Hotel w 2013r. zorganizowanych zostało prawie 160 tego typu przyjęć.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu