Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Gdańskie meble w superprodukcji

Meble produkcji gdańskiej firmy zagrały w najnowszej superprodukcji o najsłynniejszym agencie Jamesie Bondzie -"Spectre".

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Gdańskie meble w superprodukcji

 2015-06-29 10:39 

fot. Fot.Jerzy Pinkas/ww.gdansk.pl

Meble produkcji gdańskiej firmy zagrały w najnowszej superprodukcji o najsłynniejszym agencie Jamesie Bondzie -"Spectre".

Asystory medyczne produkowane są przez gdańską firmę Design Medica. Choć firma działa dopiero od ponad roku już ma wielki sukces na koncie. Meble dentystyczne wyprodukowane przez tę firmę zostały zauważone przez ekipę realizującą najnowszą superprodukcję o przygodach agenta 007 i trafiły na plan filmowy obrazu "Spectre".

-Zamówienie było niepozorne, jakby od klienta, jakich wielu - mówi Dariusz Sawicki, członek zarządu Design Medica.- Dopiero po szczegółowej korespondencji przyszedł e-mail podpisany logiem 007 i się zaczęło- przyznaje z podnieceniem Sawicki.-Realizatorzy filmu to wymagający klienci jednak niepowtarzalny design oraz niezawodna funkcjonalność została doceniona przez producentów nowego Bonda i zamówienie zostało błyskawicznie zrealizowane.

Meble gdańskiego producenta będa tłem w jednej ze scen z jedną z dziewczyn Bonda. Wiadomo, że zdjęcia przy gdańskich asystorach Design Medica trwały co najmniej kilka dni. Szczegóły scenariusza najnowszej produkcji są wielką tajemnicą, więc więcej dowiemy się już jesienią, po kinowej premierze "Spectre".

-To wielka duma dla Gdańska, że firma z naszego miasta została zauważona i jej produkty zagrały w światowej megaprodukcji o Jamesie Bondzie - twierdzi Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska. - To jeszcze raz potwierdza, że nasze miasto wyzwala ducha kreatywności, innowacji i sukcesu - podkreślił Adamowicz, podczas prezentacji asystorów medycznych ze specjalnej serii 007.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Podobne wiadomości

Poruszająca wystawa

2016-12-20, 06:38

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-19 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu