Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Jachtowa inwestycja w Strefie

wmsse.pl

Stocznia Delphia Yachts otrzymała zgodę na budowę centrum badawczo-rozwojowego na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Uroczyste wręczenie zezwolenia odbyło się 30 czerwca.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Jachtowa inwestycja w Strefie

 2016-07-04 11:30 
wmsse.pl

wmsse.pl

Stocznia Delphia Yachts otrzymała zgodę na budowę centrum badawczo-rozwojowego na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Uroczyste wręczenie zezwolenia odbyło się 30 czerwca.

Stocznia otrzymała zezwolenie na budowę centrum badawczo-rozwojowego, w którym zostaną zatrudnieni naukowcy i inżynierowie, co zagwarantuje wysoką jakość produktów i zwiększy konkurencyjność oraz innowacyjność firmy. W wyniku planowanej inwestycji poniesione zostaną nakłady w wysokości co najmniej 9 300 000 zł. Przewidywany termin zakończenia inwestycji to 31 grudnia 2017 r.

Nowe centrum badawczo-rozwojowe będzie współpracowało z Politechniką Gdańską, Politechniką Warszawską i Instytutem Chemii Przemysłowej w Warszawie. Prowadzone w nim będą prace nad nowymi technologiami oraz użyciem nanomateriałów w procesie produkcji jachtów.

–Przedsięwzięcie jest odpowiedzią na ciągłą potrzebę rozwoju i wzrost konkurencyjności produktów branży stoczniowej. Efektem prowadzonych badań będą nowoczesne linie technologiczne oraz wprowadzenie nowych innowacyjnych produktów – mówi Wojciech Kot, współwłaściciel firmy Delphia Yachts.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Podobne wiadomości

Poruszająca wystawa

2016-12-20, 06:38

Kolejne zezwolenia

2016-12-20, 09:00

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-19 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu