Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Jakość to absolutny priorytet

O trudnych początkach, rozwoju golfa i planach na przyszłość z zarządzającym Sierra Golf Club Maciejem Grzegowskim rozmawia Mikołaj Podolski.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Jakość to absolutny priorytet

 2013-05-08 15:46 

fot. Materiał Prasowy

Karol Pasiekamoje artykuly

O trudnych początkach, rozwoju golfa i planach na przyszłość z zarządzającym Sierra Golf Club Maciejem Grzegowskim rozmawia Mikołaj Podolski.

Czy trudno było założyć jeden z pierwszych na Pomorzu klubów golfowych? Z jakimi przeciwnościami musiała borykać się nowo powstała Sierra?

Jeżeli powstaje dzieło z zamiłowania do sportu, wartości i piękna, to na pewnouskrzydla wszelkie idee. Pole powstawało z dużym pietyzmem, pasją i zaangażowaniem. Z relacji członków również można wnioskować, że bardzo zaangażowali się w ten projekt. Przeciwności są zawsze, ale przy spojrzeniu na „duży obrazek” inwestycji i odpowiedniej wizji, można w zasadzie przenosić góry.

Jak wyglądało zainteresowanie na początku? Trudno było przyciągnąć pierwszych miłośników golfa?

Na Sierrę czkała masa entuzjastów, która aż „przebierała nogami” aby zagrać pierwszą rundę na polu. Gdy posiano fairway’e aby nie uszkodzić powierzchni, grano z kołków TEE. Nie zatrzymało to ich przed rozgrywaniem dwóch rund dziennie.

Jak zmienił się klub na przestrzeni tych dziesięciu lat?

Klub rozwija się z każdym rokiem. Przybywa nowych członków, którzy są podstawową wartością tego miejsca, realizowane są kolejne inwestycje na polu i w obiekty. Idziemy konsekwentnie do przodu, tworząc wyjątkowe miejsce.

Z czego jest pan najbardziej dumny jeśli chodzi o działalność Sierra?

- Przede wszystkim z członków klubu, z którymi jesteśmy bardzo zżyci, z pracowników, którzy są wyjątkowi pod każdym względem i z atmosfery miejsca.

Jakie są plany na najbliższą dekadę?

W planach oczywiście jest ciągłe podnoszenie jakości – to absolutny priorytet na lata. Standard już na dzień obecny jest bardzo wysoki, lecz dla mnie osobiście „SKY IS THE LIMIT”. Chcemy również aby coraz większa ilość golfistów mogła się cieszyć urokiem Sierra. Chcemy wspierać młodzież w golfie, rozwijając świadomość o tej dyscyplinie. Chcemy rozwijać się również dewelopersko. Cieszy nas, że widać spore ożywienie w tym temacie.
Czy pana zdaniem golf ma przed sobą przyszłość w Polsce?

To trudne, złożone z wielu czynników pytanie, które się ciągle powtarza. Powiem krótko: zobaczymy po Olimpiadzie.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu