Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Jarmark Regionalny w Gdańsku!

Już w najbliższy weekend na Targu Węglowym będzie można znaleźć wspaniałe kramy z rękodziełem jak również tradycyjne produkty regionalne oraz wziąć udział w zabawach i atrakcjach jakie czekają na Was w Gdańsku.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Jarmark Regionalny w Gdańsku!

 2016-10-05 16:52 
(opr. Karol Pasieka)moje artykuly

Już w najbliższy weekend na Targu Węglowym będzie można znaleźć wspaniałe kramy z rękodziełem jak również tradycyjne produkty regionalne oraz wziąć udział w zabawach i atrakcjach jakie czekają na Was w Gdańsku.


MIĘDZYNARODOWY JARMARK PRODUKTÓW REGIONALNYCH I TRADYCYJNYCH, JARMARK RĘKODZIEŁA I RZEMIOSŁA odbywać się będzie od piątku 7 października w godz. 10-20 i zakończy się w niedziele 9 października.

Podczas całego jarmarku około 60 wystawców prezentować będzie regionalne i tradycyjne produkty kulinarne m.in. miody, sery, wędliny, chleby, napitki regionalne jak również kolorowe kramy z rękodziełem i produktami rzemieślniczymi.

Dodatkowo w pierwszy dzień zostanie ogłoszony konkurs dla wystawców „ Dobre bo Nasze” w ramach, którego dzięki Waszej pomocy organizatorzy przyznają nagrodę stoisku z najlepszym proponowanym produktem regionalnym. W pozostałe dni towarzyszyć Nam będzie biesiadna muzyka na żywo z zespołem Sami&Swoi ale również liczne degustację czy też strefa animacji.

W sobotę nie zabraknie warsztatów kulinarnych, bezpłatnej foto-budki, w której uwiecznisz niezapomniane chwile ale również w tym dniu odbędzie się fascynująca bitwa na patelnie gdańskich restauracji, w której Wy będziecie jurorami. Przeprowadzeniem konkursu „ Bitwy na Patelnie” podjął się znany i lubiany dziennikarz kulinarny radia PLUS Michał Turek.

W niedziele również zaplanowano ciekawe atrakcje jak np. zajęcia dequpage, bezpłatne kino 7D. Gwiazdą niedzielnego popołudnia będzie „ Wielka Patelnia”, a dokładnie poczęstunek swojskiego jadła z patelni o niewyobrażalnych rozmiarach. Jak widzisz czeka Nas weekend pełen wrażeń dlatego też nie może Cię tam zabraknąć. Pamiętaj 7-9 października Targ Węglowy

*szczegółowy program na stronie organizatora www.smakiregionow.com

Portal GWE24.pl oraz miesięcznik Express Trójmiasta i okolic objęły patronatem medialnym to wydarzenie.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu