Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Kolejne zezwolenia

www.wmsse.com.pl

19 grudnia dwie następne firmy otrzymały zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Kolejne zezwolenia

 2016-12-20 09:00 
www.wmsse.com.pl

www.wmsse.com.pl

19 grudnia dwie następne firmy otrzymały zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

W Strefie zainwestuje i utworzy nowe miejsca pracy Inoxall sp. z o.o. Spółka planuje wydać co najmniej 15 mln zł i zatrudnić minimum 20 pracowników w podstrefie Olecko. Firma zamierza produkować elementy metalowe dla potrzeb budownictwa przemysłu jachtowego i meblarskiego. Zakończenie projektu inwestycyjnego przewidywane jest do 31 grudnia 2021 roku.

Sto osiemdziesiąte czwarte zezwolenie na prowadzenie działalności na terenie W-M SSE otrzymała firma, która działa już w Strefie – Europrofil sp. z o.o. Jest to drugie zezwolenie wydane temu przedsiębiorcy. Nowa inwestycja będzie polegała na rozbudowie istniejącego zakładu w Podstrefie Olsztynek. Przewidywany jest również zakup linii technologicznej do produkcji rur kanalizacyjnych z surowców wtórnych.

Spółka zadeklarowała, że zainwestuje co najmniej 3,5 mln zł i utworzy nie mniej niż 11 etatów. Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec grudnia 2021 roku

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu