Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Konferencja dla branży IT

pixabay.com

Spotkanie „Inwestycje w nowoczesne technologie i źródła ich finansowania” odbędzie się 20 czerwca 2016 roku w Olsztynie.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Konferencja dla branży IT

 2016-05-31 12:00 
pixabay.com

pixabay.com

Spotkanie „Inwestycje w nowoczesne technologie i źródła ich finansowania” odbędzie się 20 czerwca 2016 roku w Olsztynie.

Celem wydarzenia jest zwiększenie potencjału innowacyjnego firm MŚP poprzez wdrożenie rozwiązań IT/ICT lub outsourcingu usług IT/ICT. Podczas wydarzenia poruszane będą tematy związane z potencjałem sektora IT w województwie warmińsko-mazurskim, finansowaniem innowacyjnych rozwiązań w ramach RPO WiM, finansowaniem nowoczesnych technologii w ramach PO IR.

Zaplanowano również panel dyskusyjny, gdzie przedstawiciele firm informatycznych i przedstawiciele przedsiębiorstw, będą szukać odpowiedzi na pytanie „jak inwestycje w innowacyjne technologie mogą pomóc biznesowi”. Nie zabraknie ponadto prezentacji pokazującej dobre przykłady.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 czerwca 2016 roku. Konferencja rozpocznie się o godz. 10.30 w siedzibie Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Olsztynie (ul. Władysława Trylińskiego 2, BK s.15).

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu