Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Konkurs SuperNova Brand!

Osoby zainteresowane świadomym budowaniem swojej Marki Osobistej, mają niepowtarzalną okazję wygrania udziału w Zindywidualizowanym Programie Doradczym SuperNova Brand. Nowe Życie Twojej Marki

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Konkurs SuperNova Brand!

 2016-10-17 09:29 
(opr. Karol Pasieka)moje artykuly

Osoby zainteresowane świadomym budowaniem swojej Marki Osobistej, mają niepowtarzalną okazję wygrania udziału w Zindywidualizowanym Programie Doradczym SuperNova Brand. Nowe Życie Twojej Marki


Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy do końca października przesłać na adres mailowy info@supernovabrand.pl odpowiedź na pytanie:

Dlaczego chcesz pracować nad Silną Marką Osobistą?

Spośród wszystkich odpowiedzi, zostaną wybrane dwie najciekawsze, najbardziej inspirujące. Na zwycięzców czekają dwie nagrody o wartości 4500zł netto każda.

Innowacyjny, intensywny Program trwa cztery tygodnie, a w każdym z nich Laureat Konkursu odbędzie aż trzy spotkania z trzema ekspertkami z zakresu personal brandingu, stylizacji sylwetki i identyfikacji wizualnej. Spotkania odbywają się na terenie Trójmiasta i za pośrednictwem Skype.

Zindywidualizowany Program Doradczy SuperNova Brand powstał z myślą o osobach, które aspirują do pozycji eksperta w swojej branży, prowadzą własne biznesy, znalazły się na rozdrożu zawodowym i myślą o zmianie pracy lub po prostu chcą zwiększyć swój wpływ na otaczającą je rzeczywistość.

Uczestnik Programu otrzyma obiektywną informację co do tego, jak obecnie jest postrzegana jego marka. W celu sformułowania misji i wizji Uczestnika, wnikliwej analizie zostanie poddany jego potencjał, a także wyznawane wartości. Dużą korzyścią samą w sobie jest też stworzenie identyfikacji wizualnej danej osoby. Począwszy od pracy ze stylistką i psychologiem koloru, na stworzeniu nowego logo i sesji fotograficznej kończąc. Warto zwrócić uwagę na elastyczne podejście do Uczestnika Programu. Prowadzące wychodzą z założenia, że nie ma dwóch takich samych osób, z takim samym zasobem kompetencji i przede wszystkim potrzebami.

Udział i wygrana w konkursie zagwarantują równą swobodę poruszania się zarówno w świecie Internetu, jak i realnym. W mediach społecznościowych, na spotkaniu biznesowym czy o pracę, a także podczas wydarzeń branżowych Twoja Marka będzie rosła w siłę.

Projekt współtworzą:

Katarzyna Krajewska Turyczyn - założycielka i właścicielka znanej na trójmiejskim rynku Wysokiej Szpilki. Szkoły Stylu i Wdzięku oraz KKT Studio. Fotograf i grafik z dużą wiedzą dotyczącą procesu budowania marki.

Monika Staniecka - stylistka i psycholog koloru, właścicielka firmy Evoniqua, prowadząca entuzjastycznie przyjmowane warsztaty i konsultacje indywidualne.

Agata Mikołajczyk - menadżer personal brandingu, strateg budowania relacji z Klientem, właścicielka firmy Siła Brandu. Marketing Miejsc i Osób. Headhunting. Prowadzi także blog personal brandingowy

Magazyn Express Biznesu objął patronatem medialnym ten konkurs!

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu