Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Łeba doceniła rybaków

Już po raz trzeci w Łebie zorganizowano Dzień Rybaka. Podczas tej imprezy świętowali nie tylko rybacy oraz ich rodziny, ale także sympatycy rybackiej atmosfery.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Łeba doceniła rybaków

 2014-10-27 08:35 
Karol Pasiekamoje artykuly

Już po raz trzeci w Łebie zorganizowano Dzień Rybaka. Podczas tej imprezy świętowali nie tylko rybacy oraz ich rodziny, ale także sympatycy rybackiej atmosfery.

Łebski Dzień Rybaka to ukłon w stronę rybaków za ich ciężką pracę a niewątpliwie najbardziej oczekiwaną atrakcją tego wydarzenia była degustacja smakołyków rybnych przygotowanych przez członkinie Uniwersytetu III Wieku w Łebie oraz Restaurację TUKA. Swoją obecnością zaszczycił uczestników Neptun Król Morz i Oceanów. Agencja Artystyczna PRZYGODA przygotowała program animacyjny prosto z dna oceanu. Nie zabrakło konkursów z nagrodami dla dzieci oraz dla starszej młodzieży. Niezwykle ciekawa była prelekcja prawdziwego rybaka z dziada pradziada pochodzącego z Jantaru pana Zbyszka Pyry, który w bardzo interesujący sposób opowiedział o pracy rybaka, zaprezentował rożne gatunki ryb, a przede wszystkim zaprezentował wiele rybackich ciekawostek i anegdot ze swojej pracy na morzu. Emocjonującym i widowiskowym punktem programu był także wielobój załóg rybackich. Chociaż w konkurencjach uczestniczyła mniejsza liczba załóg niż rok temu, to walka była zaciekła. Włączono do niej także po raz pierwszy publiczność. Dzień uwieńczył koncert szantowego zespołu z Bydgoszczy WŁASNY PORT - żeglarska pieśń w energetycznym wydaniu. Wystąpiła grupa AFTER, czyli fragment łebskiego zespołu ZOL.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu