Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Lidzbarskie termy zapraszają

Od 25 grudnia 2015 roku działa kompleks rekreacyjny Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim. Z licznych atrakcji, w tym wykorzystujących wody termalne, mieszkańcy regionu i turyści mogą korzystać codziennie od godz. 8.00 do 21.30.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Lidzbarskie termy zapraszają

 2015-12-30 19:00 

Od 25 grudnia 2015 roku działa kompleks rekreacyjny Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim. Z licznych atrakcji, w tym wykorzystujących wody termalne, mieszkańcy regionu i turyści mogą korzystać codziennie od godz. 8.00 do 21.30.

Na kompleks basenowo-wypoczynkowy składa się kilka uzupełniających się stref, które zapewniają gościom pełen zakres atrakcji wodnych dla całej rodziny oraz usług dodatkowych.

Strefa Termy Aktywnej obejmuje trzy baseny: pływacki, wielozadaniowy i dla dzieci, a także trzy niecki jacuzzi (12-osobowe) i sezonową Dziką Rzekę na zewnętrz (340 mkw, długość 120 m, głębokość 1,35 m). Basen pływacki (313 mkw.), o głębokości 0,9-1,35 m i długości 25 m, wyposażony jest m.in. w: szeroką zjeżdżalnię, podwodne leżanki, wodospad, dysze masujące, siatkę podwieszaną, kanał przepływowy. Basen wielozadaniowy (221 mkw.), o głębokości 1,35 m, kusi amatorów kąpieli wodospadem i grotą. Szczególnie wiele atrakcji oferuje przeznaczony dla dzieci basen o fantazyjnym kształcie (55 mkw.) i głębokości do 0,4 m. Są to m.in.: kanał dla statków, grzybek wodny, fontanna, armatki wodne, figury, statek. Na spragnionych mocniejszych emocji czekają dwie zewnętrzne zjeżdżalnie.

W strefie Termy Relaks goście mogą korzystać z trzech basenów (w tym zewnętrznego), 12-osobowego jaccuzi i kanału przepływowego na zewnątrz (346 mkw.). Solankowy basen terapeutyczny (50 mkw.) przeznaczony jest m.in. do hydroterapii, inhalacji, terapii w formie treningów. Basen witalny (156 mkw.), o głębokości od 0,9 m do 1,35 m, dysponuje: leżankami podwodnymi, wodospadem, dyszami masującymi i natryskami naramiennymi. Jest on połączony śluzą z hipertermicznym basenem zewnętrznym (40 mkw.), o głębokości 1,35 m, dostępnym przez cały rok. W tym ostatnim wydzielono części dla zdrowia i wypoczynku, udostępniono też takie atrakcje, jak: kipiel denna, dysze masujące i wodospad.

W strefie Wellness na gości czeka szeroka gama zabiegów w dwóch gabinetach kosmetycznych, czterech gabinetach masażu manualnego, sześciu przeznaczonych do masaży wodnych (wirowego, czterokomorowego, biczów wodnych). Są tutaj również miejsca relaksu z leżankami oraz herbaciarnia.

Na strefę saun wewnętrznych składają się: sauna fińska, sanarium, sauna parowa, grota aromatyczna, grota solna, basen źródlany oraz zestaw natrysków z basenem zanurzeniowym. Z wewnątrz kompleksu można też przemieścić się do zewnętrznej sauny fińskiej. Poza tym na zewnątrz dostępne są: termalny basen schładzający, natryski oraz miejsce wypoczynku z leżankami.

W części konferencyjnej kompleksu znalazły się: cztery sale dostosowane do prowadzenia spotkań i prezentacji, otwarta galeria, sala klubowa z barem, kręgielnia i dyskoteka. Kompleksową ofertę uzupełnia restauracja. Zakwaterowanie zapewnia wioska wakacyjna, składająca się z 33 domków szeregowych z 202 miejscami noclegowymi.

Ostatnim elementem kompleksu Term Warmińskich jest Centrum Aktywności Zewnętrznych, w skład którego wchodzą: park linowy, ścianka wspinaczkowa z platformą, plac zabaw dla dzieci, boisko wielofunkcyjne, korty tenisowe, naturalny staw (1000 mkw.) z plażą oraz altany z miejscami do grillowania. Na parkingu zewnętrznym zlokalizowano 160 miejsc postojowych dla aut osobowych i cztery dla autokarów. Dodatkowe 33 miejsca są na parkingu podziemnym.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (1)

Uwaga! Publikowane poniżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Metropolia.info nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, prosimy zgłosić naruszenie.

Dodaj opinię
Twój nick

ocena: 62%

2016-05-28 23:42:46
It's a relief to find sooemne who can explain things so well

oceń komentarz

Daj plusaDaj minusa

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu