Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Majowe spotkanie Wenusjanek

Kreatywny wieczór z Mamą, pod takim hasłem odbędzie się druga konferencja Wenusjanek w Trójmieście. Wydarzenie zapowiedziano na 26 maja i zostanie zorganizowane w Hotelu Mera SPA w Sopocie.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Majowe spotkanie Wenusjanek

 2014-05-13 16:00 

fot. Zofia Bobrowska

Kreatywny wieczór z Mamą, pod takim hasłem odbędzie się druga konferencja Wenusjanek w Trójmieście. Wydarzenie zapowiedziano na 26 maja i zostanie zorganizowane w Hotelu Mera SPA w Sopocie.

Jak być przedsiębiorczą kobietą i mamą jednocześnie? Jak dobierać biustonosz w różnym wieku i w różnych chwilach swojego życia? Jak badać i pielęgnować piersi? Jakie są najnowsze trendy makijażowe Armaniego? Jak skomponować ciekawy strój mając w szafie zaledwie kilka części garderoby? To tylko niektóre z tematów majowej konferencji. Przewidziano również niespodziankę, która zwieńczy wyjątkowy wieczór z Mamą.
Organizatorki: Patrycja Bronk oraz Katarzyna Sempołowicz-Lipska, zapraszają Wenusjanki wraz z Mamami 26 maja do Hotelu Mera SPA w Sopocie.
-Podczas konferencji skupimy się na zacieśnianiu relacji z mamami, dla których często trudno nam znaleźć czas i które, żyjąc w szybkim tempie, zdarza się nam zaniedbywać - tłumaczy Katarzyna Sempołowicz-Lipska.- Z myślą o naszych mamach starannie dobrałyśmy grono naszych gości, nie zapominając jednak o idei, która przyświeca naszej społeczności, czyli wspieraniu kobiet aktywnych, dodaje Patrycja Bronk.
Pierwszą z prelegentek będzie Małgorzata Nowakowska, Manager ds. Promocji Produktu w firmie Alles, dzięki której Panie będą miały okazję zaczerpnąć praktycznej wiedzy z zakresu brafittingu oraz badania i pielęgnacji piersi.
Karolina Janik, właściciel i dyrektor zarządzająca Personal PR Sp. z o.o., agencji PR oferującej kompleksowe działania z zakresu komunikacji marketingowej, opowie jak realizuje swoje ambicje, będąc mamą trójki dzieci, co motywuje ją do działania, a także jakich cech charakteru potrzeba do pogodzenia roli osoby prowadzącej firmę i roli mamy.
Małgorzata Taranko, Brand Manager w firmie odzieżowej Taranko, przedstawi propozycje prostych eleganckich stylizacji podkreślających kobiecość.
Ewa Kowalska, właścicielka serwisu iBedeker.pl, dedykowanego turystom i miłośnikom Trójmiasta, swoim wystąpieniem udowodni, że nigdy nie jest za późno, by zacząć i zainspiruje do działania Panie w każdym wieku.
Oprócz prelekcji czeka na uczestniczki moc innych atrakcji, między innymi zabawy networkingowe, poczęstunek,  możliwość skorzystania z porad stylistów odzieżowych i talentu makijażystów marki Giorgio Armani, i co najważniejsze, będzie okazja, aby upamiętnić efekty na zdjęciach wykonanych przez profesjonalnego fotografa.
Wenusjanki to ogólnopolska inicjatywa skierowana do kobiet aktywnych, kobiet biznesu, oraz tych, które nieustannie chcą się rozwijać. Spotkania odbyły się już m.in. w Krakowie, Kielcach, Warszawie i Wrocławiu. Każda konferencja składa się z trzech paneli dyskusyjnych: Biznes, Zdrowie i Uroda oraz Inspiracja. Konkretny panel zawsze prowadzi inna, specjalnie wybrana przez organizatorów osoba.
Majowa konferencja będzie miała niepowtarzalny charakter. Będzie bardzo kobieco i energetycznie.
Koszt udziału dla Pań - Wenusjanek wynosi  50 zł, natomiast ich mamy biorą udział w wydarzeniu bezpłatnie. Zgłoszenia wraz z potwierdzeniem przelewu przyjmowane są do 23 maja na adres mailowy: katarzyna.sempolowicz@wenusjanki.com.pl Więcej szczegółów znaleźć można na https://www.facebook.com/Wenusjanki
Liczba miejsc jest ograniczona.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu