Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Marka jest kobietą

Wieczór biznesowy z niezwykłym gościem, Gabrielą Antczak, „Osobowością Roku” oraz „Dyrektorem Marketingu Roku” odbył się w Hotelu Nadmorskim w Gdyni.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Marka jest kobietą

 2014-09-22 16:00 

fot. Rafał Korbut

Wieczór biznesowy z niezwykłym gościem, Gabrielą Antczak, „Osobowością Roku” oraz „Dyrektorem Marketingu Roku” odbył się w Hotelu Nadmorskim w Gdyni.

Wieczór poprowadził Jarosław Waśkiewicz, redaktor naczelny portalu Biznesnafali.pl. Po ostatnim spotkaniu „Sukces Pisany Szminką” z Olgą Kozierowską, tym razem przyszła kolej na wieczór z laureatką plebiscytu „Sukces Roku”, „Dyrektorem Marketingu Roku”, jurorką konkursu „Idea Awards”, „Golden Arrow”, „Osobowością Roku” – Gabrielą Antczak.

Tematyka była zróżnicowana – nie zabrakło zagadnień biznesowo-marketingowych, ale także spraw „z życia wziętych”. Panie z uwagą słuchały prelekcji i chętnie zadawały pytania.

Dodajmy, że tytuł „Dyrektor Marketingu Roku” przyznawany jest utalentowanym i jednocześnie niebanalnym osobowościom, które dzięki swym działaniom wpłynęły na sukces rynkowy firm. „Dyrektor Marketingu Roku” nie tylko musi być dobrym szefem, ale również wartościowym człowiekiem i osobą, której nie są obce istotne problemy społeczne. Laureatka wynikami swojej pracy przebiła zacne grono Dyrektorów Marketingu firm wielu branż i została uhonorowana tytułem w kategorii: „Wyjątkowa efektowność przy niskim budżecie”.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Galeria: Kobiety w biznesie

http://img.gwe24.pl/galerie/Kobiety_w_biznesie/Kobiety_w_biznesie_001_mini.jpg
http://img.gwe24.pl/galerie/Kobiety_w_biznesie/Kobiety_w_biznesie_003_mini.jpg
http://img.gwe24.pl/galerie/Kobiety_w_biznesie/Kobiety_w_biznesie_002_mini.jpg
http://img.gwe24.pl/galerie/Kobiety_w_biznesie/Kobiety_w_biznesie_005_mini.jpg
http://img.gwe24.pl/galerie/Kobiety_w_biznesie/Kobiety_w_biznesie_004_mini.jpg
http://img.gwe24.pl/galerie/Kobiety_w_biznesie/Kobiety_w_biznesie_006_mini.jpg
http://img.gwe24.pl/galerie/Kobiety_w_biznesie/Kobiety_w_biznesie_007_mini.jpg

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu