Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Meblarstwo w Strefie coraz mocniejsze

wmsse.com.pl

Kolejna firma otrzymała zgodę na prowadzenie działaności na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Meblarstwo w Strefie coraz mocniejsze

 2017-02-17 14:00 
wmsse.com.pl

wmsse.com.pl

Kolejna firma otrzymała zgodę na prowadzenie działaności na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Sto osiemdziesiąte ósme Zezwolenie na prowadzenie działalności w Strefie otrzymał 16 lutego Warmińsko Mazurski Klaster Meblowy Sp. z o.o. S. k. a.

Planowana inwestycja zlokalizowana będzie w Smolnikach w Gminie Iława i polega na zwiększeniu mocy produkcyjnych zakładu. Planowany jest zakup i montaż nowoczesnych, sterowanych numerycznie maszyn do obróbki małych i wąskich elementów mebli, co znacząco zwiększy wydajność procesu technologicznego.

W ramach inwestycji na terenie Strefy poniesione zostaną nakłady inwestycyjne w wysokości 4 000 000 zł oraz zatrudnionych zostanie co najmniej 175 nowych pracowników. Planowane zakończenie inwestycji to 30.06.2019 r.

Zezwolenie zostało oficjalnie wręczone Zygmuntowi Dmochewiczowi – Prezesowi Zarządu Warmińsko Mazurskiego Klastra Meblowego Sp. z o.o. S. k. a. przez Prezesa Zarządu W-M SSE – Grzegorza Smolińskiego oraz Wiceprezes Zarządu W-M SSE – Małgorzatę Sobieską zu Schwarzenberg.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu