Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Międzynarodowa kariera w Gdańsku

Przejeżdżając aleją Grunwaldzką w Gdańsku, nie sposób nie zauważyć Olivia Business Centre, miejsca oferującego niepowtarzalne szanse rozwoju i atrakcyjną pracę. Przyjrzyjmy się temu, co czeka na rezydentów centrum, mieszkańców Oliwy i całego Trójmiasta. Czy zostaniesz tutaj na dłużej?

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Międzynarodowa kariera w Gdańsku

 2016-07-22 10:03 
(P.B., K.J., P.P.)moje artykuly

Przejeżdżając aleją Grunwaldzką w Gdańsku, nie sposób nie zauważyć Olivia Business Centre, miejsca oferującego niepowtarzalne szanse rozwoju i atrakcyjną pracę. Przyjrzyjmy się temu, co czeka na rezydentów centrum, mieszkańców Oliwy i całego Trójmiasta. Czy zostaniesz tutaj na dłużej?


Kariera i rozwój w komfortowych warunkach

Nie trzeba wyjeżdżać za granicę, aby rozpocząć karierę w znanej, międzynarodowej firmie. Atrakcyjna praca czeka bowiem w nowoczesnej dzielnicy biznesowej przy alei Grunwaldzkiej w Gdańsku. W samym Olivia Business Centre pracuje ponad 90 firm! Są wśród nich międzynarodowe korporacje, takie jak Alianz, Amazon, Bayer, PwC, Sii czy thyssenkrupp. Jest także polska Energa, małe i średnie firmy, a także startupy.

Firmy te poszukują przede wszystkim osób biegle posługujących się językami obcymi, jednak ważne są również chęć rozwoju i kompetencje miękkie. Wiele z tych przedsiębiorstw działa w branży IT, oferującej bardzo dobre warunki zatrudnienia. Przyszłych programistów kształci obecna na miejscu akademia infoShare, która pomaga swoim kursantom znaleźć pracę w zawodzie jeszcze w trakcie trwania nauki!

Biurowce w Oliwie są projektowane z dbałością o środowisko naturalne. Stawiając w głównej mierze na oszczędność energii. Budynki Olivia Business Centre pozwalają zaprojektować biura w taki sposób, aby stworzyć możliwie najlepsze warunki do pracy. Znajdują się tutaj np. przestrzenie przeznaczone do zadań wymagających kreatywności – mówi Maciej Kotarski, odpowiedzialny za negocjowanie umów z nowymi inwestorami.

Dla każdego według potrzeb

Olivia Business Centre to miejsce otwarte na ludzi, i dla ludzi. Jest tutaj wiele udogodnień dostępnych dla wszystkich. Budynki otaczają tereny zielone, z fontannami i pięknymi patio, gdzie podczas przerwy można odpocząć, zrelaksować na jednej ze znajdujących się tam ławek i wypić kawę.

Pracujemy na to, aby Olivia Business Centre stało się naturalną przestrzenią nie tylko do spotkań i pracy, ale także wypoczynku. Promujemy zachowanie równowagi między pracą a życiem osobistym oraz zdrowy styl życia. Dlatego np. rozwijamy ofertę sportową centrum. Zachęcamy także do przyjazdów do pracy rowerem i korzystania z komfortowych szatni – mówi Małgorzata Ziemkowska, Customer Service Manager w Olivia Business Centre.

Już przy wejściu do Olivia Business Centre napotykamy kawiarnię Starbucks wraz z ogródkiem, gdzie przy ładnej pogodzie można posiedzieć ze znajomymi czy też współpracownikami. W razie potrzeby załatwienia pilnych spraw, znaleźć możemy m.in. aptekę, paczkomat, cztery banki, bankomaty, notariusza, a także centrum medyczne Medicover. Na terenie centrum działa przedszkole „Biały Kotek”, stworzone głównie z myślą o dzieciach rodziców aktywnych zawodowo. Oprócz tego w budynku Olivia Four funkcjonuje nowoczesne gimnazjum.

Warto spróbować jedzenia podawanego w tutejszych restauracjach. Lobster serwuje wyśmienite śniadania, obiady i kolacje biznesowe, warto też przyjść tu z przyjaciółmi na specjalne danie - świeżego homara. Kantyna Five posiada w menu szeroki wybór śniadań oraz obiadów, których składniki można wybrać samemu. Na nadchodzące lato przyszykowano różnorodne sałaty. Koku Sushi to kulinarna wycieczka do Japonii. W lokalu rodem z “kraju kwitnącej wiśni”, warto spróbować doskonałego sushi. Jednak to nie wszystko - na terenie Olivia Business Centre pojawiają się najlepsze trójmiejskie food trucki, rozstawiające się w porze obiadowej przy Olivia Gate. Codziennie coś innego, więc uczta dla podniebienia gwarantowana!

Co robić przed pracą lub po pracy? Z myślą o zdrowiu i dobrej kondycji, w budynku Olivia Six, otwarto klub fitness CityFit, z dużą przestrzenią do ćwiczeń oraz setkami wysokiej jakości maszyn. Klub otwarty jest 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku i oferuje karnety już od kilkudziesięciu złotych miesięcznie. A może edukacja? Nie ma najmniejszego problemu - na terenie Olivia Business Centre można doskonalić języki obce w szkole językowej Talkersi.pl. Oferowane kursy dostosowywane są do potrzeb uczniów. Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów prowadzi z kolei eksperckie studia MBA. Na koniec dnia, aby zregenerować ciało,Warto zaplanować wizytę w salonie piękności P.Roccialli.

Razem z lokalną społecznością

Olivia Business Centre współpracuje z lokalną społecznością. W Olivia Sky Club organizowane są bezpłatne koncerty kameralne, wystawy, aukcje charytatywne i szkolenia dotyczące społecznej odpowiedzialności biznesu. Wspólnie z Uniwersytetem Gdańskim tworzony jest projekt Olivia Campus, pomagający studentom w znalezieniu pracy po zakończeniu studiów. Organizowane są także konferencje dla studentów czy targi pracy.

Wraz z innymi trójmiejskimi firmami tworzony jest projekt GOal EKONOMIK, skierowany do uczniów Szkoły Ekonomiczno-Handlowej im. Macierzy Szkolnej w Gdańsku. Młodzi ludzie przygotowywani są do podjęcia pracy zawodowej poprzez naukę księgowości.

Zespół centrum nie zapomina także o najmłodszych. Co roku dużą popularnością cieszy się festyn z okazji Dnia Dziecka, na którym znaleźć można wiele atrakcji, takich jak zajęcia taneczne i sportowe, dmuchany plac zabaw, pokaz eksperymentów czy przedstawienia teatralne. Zabawy mają miejsce na położonym nieopodal otoczonym drzewami trawiastym boisku Uniwersytetu Gdańskiego. We współpracy z firmą Energa co kilka miesięcy odbywa się zbiórka krwi, dzięki krwiobusom podjeżdżającym bezpośrednio pod budynek Olivia Gate.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-19 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu