Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Międzynarodowe Targi Pracy w Gdańsku

Dzisiaj 17 kwietnia w Gdańsku odbywają się największe targi pracy w Polsce. W tym roku do organizacji drugiej edycji postanowiły przystąpić kolejne Urzędy Pracy.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Międzynarodowe Targi Pracy w Gdańsku

 2013-04-17 08:00 

fot. DD

Dzisiaj 17 kwietnia w Gdańsku odbywają się największe targi pracy w Polsce. W tym roku do organizacji drugiej edycji postanowiły przystąpić kolejne Urzędy Pracy.

Tegoroczne Międzynarodowe Pomorskie Metropolitalne Targi Pracy Przedsiębiorczości i Edukacji to wspólne przedsięwzięcie aż 12 Urzędów. W AmberExpo w Gdańsku przy ul. Żaglowej 11, w godzinach od 10.00 do 14.00 zaprezentują swoją ofertę pomorscy i zagraniczni pracodawcy oraz instytucje biznesu, szkoły i uczelnie wyższe. Organizatorzy przygotowali ponad 200 miejsc wystawienniczych. Wśród nich znajdą się takie marki jak: Tesco, Lidl, Bayer Center Service Gdańsk, Jeronimo Martins Polska i Lotos. Poszukujący pracy będą mieli bogatą ofertę firm z ponad 3200 wolnych etatów. Ogromna różnorodność w takich zawodach, jak: kucharz, programista, kelner, kierowca, księgowy, lekarz, telemonter i magazynier.

Targi to doskonała okazja dla tych, którzy myślą o własnej działalności. Każdy zainteresowany będzie miał okazję skorzystać z porad instytucji wspierających przedsiębiorczość w zakresie budowania i prowadzenia własnej firmy. A dla tych, którzy myślą o podniesieniu swoich kwalifikacji zostały zaproszone szkoły, uczelnie i instytucje szkolące, które zaprezentują swoją ofertę oraz wskażą różne możliwości rozwoju zawodowego.

Ważną częścią targów będzie pokaz autoprezentacji w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej i niezbędnik mody biznesowej oraz warsztaty, na których poszukujący pracy będą mogli dokonać diagnozy swoich kompetencji zawodowych oraz dowiedzieć się na temat warunków pracy w krajach UE.

Ponadto organizatorzy przewidzieli różnego rodzaju atrakcje w tym konkursy z nagrodami oraz występ kabaretu i pokaz taneczny.

 


17.04.2013 r., w godz. 10:00 – 14:00
Miejsce: MTG AmberEXPO, ul. Żaglowa 11 w Gdańsku (koło PGE Arena)

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu