Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Międzynarodowy sukces elbląskiego startupu

warmia.mazury.pl

350 zgłoszonych firm z 40 krajów z całego świata. Wśród nich jedna z Elbląga, która zakwalifikowana została do finałowej dwudziestki tegorocznej edycji "Startupbootcamp". Nikt z Polski nie dokonał tego wcześniej.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Międzynarodowy sukces elbląskiego startupu

 2016-03-22 09:00 
warmia.mazury.pl

warmia.mazury.pl

350 zgłoszonych firm z 40 krajów z całego świata. Wśród nich jedna z Elbląga, która zakwalifikowana została do finałowej dwudziestki tegorocznej edycji "Startupbootcamp". Nikt z Polski nie dokonał tego wcześniej.

"Startupbootcamp" jest jednym z największych na świecie akceleratorów skierowanych do startupów. Umożliwia on zaprezentowanie się ekspertom oraz inwestorom z całego globu. Firmy, które zostają zaliczone do grona finalistów, otrzymują wsparcie w postaci inwestorów, partnerów biznesowych oraz tzw. mentorów, którzy udzielają porad oraz dzielą się niezbędną wiedzą, potrzebną przy rozwoju przedsiębiorstwa.

W tego rocznej edycji, która odbyła się w drugim tygodniu marca w Amsterdamie, do grona finalistów wybrano 20 firm. Wśród nich znalazł się jeden przedstawiciel Polski, elbląska firma theConstruct.

Wybranie nas do finałowej dwudziestki to ogromne osiągnięcie. Nominacja do tak zawężonego grona utwierdziła nas w przekonaniu, że to co robimy jest właściwym kierunkiem rozwoju. Sukces ten z pewnością wpłynie pozytywnie na cały zespół i sprawi, że będziemy robić wszystko, by być jeszcze lepszymi – powiedział Piotr Juchnowicz, współzałożyciel theConstruct.

Sam wybór do grona laureatów to nie koniec. Teraz theConstruct czekają 3 miesiące wytężonej pracy. Wraz z specjalnie wyznaczonymi mentorami opracowywać będą strategię rozwoju firmy, udoskonalać jej profil i działalność. Wszystko to po to, aby po 3 miesiącach móc samodzielnie wyruszyć na podbój globalnego rynku.

– Wiemy, że otrzymaliśmy ogromną szansę na rozwój naszej firmy. Perspektywy, jakie daje "Startoopbootcamp", są naprawdę ogromne. Już w czasie trwania spotkania działania przedstawione przez theConstruct spotkały się ze sporym zainteresowaniem i dużym uznaniem. Nastraja nas to naprawdę pozytywnie – mówi Dariusz Łożyński, współwłaściciel theConstruct.

Elbląska firma zlokalizowana jest przy Elbląskim Parku Technologicznym. Zakres jej działalności to m.in. rozwój wirtualnej rzeczywistości.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu