Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Nagrody dla osobistości

materiały prasowe

Gala „Osobowości i Sukcesy Warmii i Mazur 2015”, która odbędzie się 21 listopada, to pierwsza edycja uroczystego wręczenia nagród dla czołowych osobistości związanych z tym regionem.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Nagrody dla osobistości

 2015-11-20 11:00 
materiały prasowe

materiały prasowe

Gala „Osobowości i Sukcesy Warmii i Mazur 2015”, która odbędzie się 21 listopada, to pierwsza edycja uroczystego wręczenia nagród dla czołowych osobistości związanych z tym regionem.

Podczas uroczystości statuetki trafią do najważniejszych postaci ze świata sztuki, muzyki, filmu, polityki, mody, sportu, nauki i biznesu, którzy swoimi działaniami przyczyniają się do rozwoju i promocji Warmii i Mazur. Nagrodzone zostaną także firmy i instytucje mające ważny udział w promocji regionu poprzez swój sukces biznesowy. Wydarzenie zgromadzi ponad 200 gości i nie zabraknie na nim atrakcji.

Wyróżnieni to osoby związane z województwem warmińsko-mazurskim, które mieszkają w nim lub z niego pochodzą i przez cały czas działalności zawodowej i osobistej podkreślały swój związek z tym malowniczym regionem. Rozdanie nagród odbędzie się w Hotelu Mikołajki w Mikołajkach.

- Organizacja tegorocznej gali „Osobowości i sukcesy Warmii i Mazur” to dla Hotelu Mikołajki duże wyzwanie, ale i potwierdzenie, że jest integralną częścią tego regionu. Cieszymy się, że będziemy mogli gościć laureatów konkursu, w tym czołowe osobistości ze świata show-biznesu, dziennikarstwa, polityki czy sztuki, a planowany bankiet na 200 osób będzie ekscytującym wyzwaniem dla szefa kuchni i pozwoli na prezentację potencjału naszych sal bankietowych. Jestem przekonany, że goście poczują atmosferę tego miejsca – luksusu, elegancji, pięknych widoków i najwyższej jakości usług, jakie oferuje nasz hotel – mówi Ireneusz Czerski, dyrektor Hotelu Mikołajki.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Podobne wiadomości

Nagrodzeni w Mikołajkach

2015-11-24, 16:00

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu