Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Nagrodzą najlepszych

warmia.mazury.pl

31 grudnia mija termin zgłaszania kandydatur do nagrody marszałka województwa warmińsko-mazurskiego Laur „Najlepszym z Najlepszych”.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Nagrodzą najlepszych

 2016-12-06 13:00 
warmia.mazury.pl

warmia.mazury.pl

31 grudnia mija termin zgłaszania kandydatur do nagrody marszałka województwa warmińsko-mazurskiego Laur „Najlepszym z Najlepszych”.

Urzędnicy czekają na sygnały o ogólnopolskich czy międzynarodowych sukcesach mieszkańców województwa, aby docenić ich również na własnym podwórku i zaprezentować jako wzory do naśladowania. To już XIV edycja Lauru.

Według regulaminu Laur „Najlepszym z Najlepszych” powinny otrzymać osoby, instytucje lub firmy z Warmii i Mazur, które w 2016 roku wyróżniły się na forum krajowym lub międzynarodowym, osiągnęły sukces i zostały docenione przez niezależne gremia lub przyczyniły się do promocji regionu w kraju i na świecie.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się tutaj.

Wypełnione wnioski należy przesłać na adres: Gabinet Marszałka, ul. Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn lub gm@warmia.mazury.pl.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu