Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Najlepszy grunt pod nowe przedsięwzięcia

wmsse.pl

Teren inwestycyjny Tomaszkowo położony w gminie Stawiguda zdobył tytuł najlepiej przygotowanego gruntu pod inwestycje w województwie warmińsko-mazurskim w 2016 roku.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Najlepszy grunt pod nowe przedsięwzięcia

 2016-10-24 14:00 
wmsse.pl

wmsse.pl

Teren inwestycyjny Tomaszkowo położony w gminie Stawiguda zdobył tytuł najlepiej przygotowanego gruntu pod inwestycje w województwie warmińsko-mazurskim w 2016 roku.

Teren inwestycyjny Tomaszkowo położony w gminie Stawiguda obejmuje obszar o powierzchni 13,8013 ha. Położony jest on bezpośrednio przy węźle nowobudowanej drogi S51, która łączy się z drogą S7 oraz przy węźle południowej obwodnicy Olsztyna. Teren jest przygotowany do rozpoczęcia inwestycji – wszystkie media znajdują się w zasięgu nieruchomości. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczony jest pod zabudowę usługową, handlową i produkcyjną. Przez gminę przebiega linia kolejowa łącząca Warszawę z Olsztynem, a najbliższe lotnisko (Port Lotniczy Olsztyn Mazury) znajduje się w Szymanach, w odległości ok. 60 km.

Celem konkursu „Grunt na Medal”, który jest organizowany przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. wspólnie z urzędami marszałkowskimi oraz Centrami Obsługi Inwestora jest wyłonienie i promocja terenów kompleksowo przygotowanych pod nowe przedsięwzięcia. Patronat nad tym konkursem objął Wicepremier, Minister Rozwoju – Mateusz Morawiecki oraz Związek Województw RP.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Podobne wiadomości

Tu doradzą bezpłatnie

2016-08-30, 12:00

1
Wicepremier w Olsztynie

2016-08-01, 09:30

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu