Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Nowy Express Powiatu Puckiego

fot. archiwum

Najnowszy numer Expressu Powiatu Puckiego trafił właśnie w Wasze ręce. O czym piszemy na łamach gazety?

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Nowy Express Powiatu Puckiego

 2016-09-21 09:36 

Najnowszy numer Expressu Powiatu Puckiego trafił właśnie w Wasze ręce. O czym piszemy na łamach gazety?

fot. archiwum

Najnowsze wydanie rozpoczyna materiał o nowym budynku w centrum Pucka, gdzie swoje siedziby mogą znaleźć lokalne firmy. Inwestor podkreśla, że firmy zlokalizowane w jednym miejscu mogą ze sobą współpracować, klienci otrzymują natomiast kompleksowy zakres usług w jednym miejscu.

W numerze wspominamy także o wojewódzkich funduszach na programy edukacyjne, które trafią do gmin powiatu puckiego. Już wkrótce działania edukacyjne ruszą we Władysławowie, Pucku i w gminie Krokowa.
Informujemy również o ważnej nagrodzie dla Strażników Miejskch we Władysławowie, których docenione za dobre serce dla zwierząt i "wzorową" współpracę z lokalnym schroniskiem.

Ważnym tekstem numeru jest także materiał o rozpoczęciu działalności Strefy Płatnego Parkowania w Pucku. Informujemy tam o lokalizacji parkingów, cenach za pozostawienie tam swoich pojazdów i innych formalnościach. Urzędnicy podkreślają, ze przez pierwsze dwa tygodnie działania strefy zamiast mandatów wystawiane będą pouczenia, później zapowiedziano natomiast surowe kary dla osób, które parkują bez uiszczania opłat.

Zapraszamy do lektury!

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu