Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Nowy Express Powiatu Puckiego. Co w numerze?

fot. archiwum

Najnowszy numer Expressu Powiatu Puckiego trafił właśnie w Wasze ręce. O czym piszemy na łamach gazety?

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Nowy Express Powiatu Puckiego. Co w numerze?

 2016-12-20 07:02 

Najnowszy numer Expressu Powiatu Puckiego trafił właśnie w Wasze ręce. O czym piszemy na łamach gazety?

fot. archiwum

Zaczynamy od ważnej inwestycji dla całego regionu, czyli budowie łącznika w puckimi szpitalu. Inwestycja, która finansowana jest także ze środków rządowych pozwoli na stworzenie w placówce windy, która jest tam ogromnie potrzebna. W tekście wspominamy o wcześniejszych apelach o budowę windy, informujemy również o zakresie aktualnie realizowanej inwestycji.

Ważny punkt numeru to także zaangażowanie się polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego w akcję pomocy dla trzyletniego chłopca z Helu. Na stronie trzeciej wspominamy o wizycie piłkarza u małego Cypriana, informujemy także o olbrzymiej o pokaźnej kwocie, która została przekazana na leczenie chłopca.

W aktualnym numerze wiele miejsca poświęciliśmy także tematom społecznym. W artykule "Akcje aktywnych rodziców" informujemy o nietuzinkowych inicjatywach rodziców uczniów puckiej szkoły podstawowej, odnotowaliśmy również przyłączenie się Władysławowa do ogólnopolskiej akcji "Białej Wstążki".

W numerze znajdziecie także relacje z wybranych wydarzeń kulturalnych i społecznych w regionie, odnotowaliśmy także najważniejsze wydarzenia sportowe.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu