Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Nowy Express Trójmiasta i okolic. Co w numerze?

fot. archiwum

Najnowszy numer "Expressu Trójmiasta i okolic" trafił właśnie w Wasze ręce. O czym piszemy na łamach gazety?

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Nowy Express Trójmiasta i okolic. Co w numerze?

 2016-10-26 07:28 

Najnowszy numer "Expressu Trójmiasta i okolic" trafił właśnie w Wasze ręce. O czym piszemy na łamach gazety?

fot. archiwum

Zaczynamy od ważnego materiału o otwarciu najnowszej galerii handlowej na mapie Trójmiasta - Galerii Metropolia w Gdańsku-Wrzeszczu. Na stronie trzeciej opisujemy otwarcie galerii, wspominamy o jego ofercie, cytujemy również inwestora. Znajdziecie tam także opis obiektów, które powstały razem z Metropolią i grafikę pokazującą wybrane liczby, które celnie opisują najnowsze centrum handlowe na mapie Trójmiasta.

Inny materiał to relacja ze spotkania Konwentu Powiatów Województwa Pomorskiego, który miał miejsce w Krynicy Morskiej. Starostowie z Pomorza spotkali się tam aby przedyskutować i znaleźć rozwiązania wspólnych progblemów. Rozmawiano więc o degradacji dróg powiatowych, apelowano także i próbowano usprawnić formalności związane z zatrudnianiem osób z zagranicy.
Ważnym punktem numeru jest także materiał o najważniejszych inwestycjach transportowych na Pomorzu i relacja z Targów seniora w Sopocie.


W numerze znalazły się także mniejsze artykuły na temat ważnych wydarzeń w Trójmieście i okolicznych gminach, tradycyjnie już pojawiła się sportowa strona Basket Gdynia.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu