Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Nowy Express Trójmiasta i okolic. Co w numerze?

fot.archiwum

Najnowszy numer "Expressu Trójmiasta i okolic" trafił właśnie w Wasze ręce. O czym piszemy na łamach gazety?

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Nowy Express Trójmiasta i okolic. Co w numerze?

 2016-11-30 09:49 

Najnowszy numer "Expressu Trójmiasta i okolic" trafił właśnie w Wasze ręce. O czym piszemy na łamach gazety?

fot.archiwum

Materiał, który chcemy szczególnie polecić to artykuł o staraniach o przyśpieszenie budowy drogi expressowej S6. W tej sprawie podpisano specjalny apel w Lęborku, wspólne działania zapowiedzieli również włodarze Gdańska i Słupska - Paweł Adamowicz i Robert Biedroń.


W numerze dużo miejsca poświęciliśmy również ważnym trójmiejskim inwestycjom - wspominamy o przyłączeniu Górnego Sopotu do sieci ciepłownicznej GPEC, piszemy również o aktualnym etapie budowy pływalni olimpijskiej, która ma powstać w Gdyni.


Nie zapomnieliśmy o nagrodach dla lokalnych samorządów - napisaliśmy więc o wynikach konkursju na "Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Pomorskiego 2016", projekcie "Teraz Kaszuby" i nagrodzie "Budowniczy Polskiego Sportu", który trafił do gminy Kosakowo.


W aktualnym numerze znajdziecie także relacje w wybranych spotkań i wydarzeń biznesowych, numer zamyka, tradycyjnie już strona Basketu Gdynia.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu