Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

O IT w Austrii i w Niemczech

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny

Pro-eksportowe spotkanie informacyjne ,,Projekty IT w Niemczech i Austrii, uwarunkowania biznesowe i prawne, instytucje wspierające przedsiębiorstwa” odbędzie się 17 grudnia 2015 roku w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

O IT w Austrii i w Niemczech

 2015-12-16 12:00 
Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny

Pro-eksportowe spotkanie informacyjne ,,Projekty IT w Niemczech i Austrii, uwarunkowania biznesowe i prawne, instytucje wspierające przedsiębiorstwa” odbędzie się 17 grudnia 2015 roku w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Głównym założeniem Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów są czynności, które łączą działania administracji rządowej i samorządowej dotyczące wsparcia przedsiębiorstw funkcjonujących na rynkach zagranicznych i w zakresie promocji polskiej gospodarki. Ma to celu wykreowanie wizerunku Polski jako atrakcyjnego partnera gospodarczego oraz miejsca nawiązywania wartościowych kontaktów biznesowych.

Eksperci regionalnego COIE wspierają firmy z Warmii i Mazur i realizują usługi informacyjne. Wsparcie skierowane jest do przedsiębiorców chcących zdobywać nowe, zewnętrzne rynki zbytu oraz ugruntowywać już wypracowaną na nich pozycję.

Drugim, oferowanym bezpłatnie, wsparciem pro-gospodarczym jest usługa skierowana do firm z kraju i zagranicy planujących rozpoczęcie procesu inwestycyjnego na Warmii i Mazurach. Przygotowane są bowiem oferty inwestycyjne trzech typów „browfield”, „greenfield” oraz oferty dla inwestycji w centra usług wspólnych BPO. Eksperci zapewniają dostęp do informacji o możliwości inwestowania w Specjalnych Strefach Ekonomicznych oraz o możliwych ulgach i zwolnieniach od podatku dochodowego.

Organizowane są także spotkania, które mają zaprezentować lokalizacje inwestycyjne i potencjał gospodarczy regionu. W 2015 roku odbyły się już cztery tego typu wydarzenia, natomiast już jutro zaplanowano kolejne z nich. Podczas pro-eksportowego spotkania informacyjnego ,,Projekty IT w Niemczech i Austrii, uwarunkowania biznesowe i prawne, instytucje” wezmą udział przedsiębiorcy z województwa warmińsko-mazurskiego, zajmujący się na co dzień branżą IT. Zaprezentowane zostaną obecnie funkcjonujące bezpłatne narzędzia marketingu bezpośredniego i pośredniego w handlu zagranicznym. Uczestnicy zapoznają się z uwarunkowaniami biznesowymi i prawnymi związanymi ze współpracą z branżą IT na rynku niemieckim i austriackim.

Początek spotkania w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym (ul. Trylińskiego 2, budynek BK sala 15a) o godz. 10.30.

Szczegółowy program:
10-10.30 - rejestracja
10.30-10.45 – „Narzędzia marketingowe w eksporcie” – Piotr Pancer, ekspert Pro-Eksport w Warmińsko-Mazurskim Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów
10.45-14 – „Projekty IT w Niemczech i Austrii, uwarunkowania biznesowe i prawne, instytucje wspierające przedsiębiorstwa – Wojciech Andrzejczak, Andrzejczak&Partners

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu