Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

O IT w Olsztynie

warmia.mazury.pl

Spotkanie „Inwestycje w nowoczesne technologie i źródła ich finansowania” odbyło się 20 czerwca 2016 roku w Olsztynie.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

O IT w Olsztynie

 2016-06-22 09:00 
warmia.mazury.pl

warmia.mazury.pl

Spotkanie „Inwestycje w nowoczesne technologie i źródła ich finansowania” odbyło się 20 czerwca 2016 roku w Olsztynie.

Celem wydarzenia było zwiększenie potencjału innowacyjnego firm MŚP poprzez wdrożenie rozwiązań IT/ICT lub outsourcingu usług IT/ICT. Podczas wydarzenia poruszane były tematy związane z potencjałem sektora IT w województwie warmińsko-mazurskim, finansowaniem innowacyjnych rozwiązań w ramach RPO WiM, finansowaniem nowoczesnych technologii w ramach PO IR.

- Chcielibyśmy, żeby zagadnienia z branży IT były kluczowe dla naszego regionu, a nasze lokalne firmy ogrywały na rynku znaczącą rolę – mówił na konferencji Gustaw Marek Brzezin, marszałek województwa. – Nie jest to łatwa dziedzina, ale jest niezbędna do funkcjonowania na rynku zewnętrznym i wewnętrznym. O innowacyjności, nowych technologiach, na których bardzo nam zależy, nie da się mówić bez nowoczesnych technik informacyjnych.

Uczestnicy brali również udział w panelu dyskusyjnym, gdzie przedstawiciele firm informatycznych i przedstawiciele przedsiębiorstw szukali odpowiedzi na pytanie „jak inwestycje w innowacyjne technologie mogą pomóc biznesowi”. Nie zabrakło ponadto prezentacji pokazującej dobre przykłady. Wydarzenie zwieńczyły spotkania kooperacyjne.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu