Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

O inteligentnej komunikacji

pixabay.com

Inteligentny System Sterowania Ruchem jest tematem dwudniowej konferencji, na którą do Olsztyna zjechali specjaliści z całego kraju.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

O inteligentnej komunikacji

 2016-09-29 13:30 
pixabay.com

pixabay.com

Inteligentny System Sterowania Ruchem jest tematem dwudniowej konferencji, na którą do Olsztyna zjechali specjaliści z całego kraju.

Spotkanie zorganizowali Stowarzyszenie ITS Polska oraz Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu. Uczestnicy dyskutują o budowie zintegrowanego systemu w Olsztynie.

Pierwszy dzień konferencji, która zaczęła się 29 września o 10:00 w Hotelu Warmińskm, upływa pod znakiem prelekcji. Prezentowane są rozwiązania zastosowane w stolicy Warmii i Mazur, m.in. funkcjonalność, biletomaty, aplikacje mobilne, karta miejska. Przedstawione zostaną  także narzędzia ITS wykorzystywane w zarządzaniu komunikacją miejską oraz technologie inteligentnych kamer wykorzystywane w takich systemach.

Następnego dnia goście będą mieć okazję, by zwiedzić Centrum Sterowania Ruchem.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu