Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Odwołano Prezesa Lotosu

Fot. Lotos.pl

Rada Nadzorcza odwołała prezesa zarządu Grupy Lotos - Roberta Pietryszyna.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Odwołano Prezesa Lotosu

 2016-11-09 17:25 

Rada Nadzorcza odwołała prezesa zarządu Grupy Lotos - Roberta Pietryszyna.

Fot. Lotos.pl

Pietryszyn objął stanowisko prezesa spółki w maju 2016 i zastąpił na nim Pawła Olechnowicza. Nie podano oficjalnej przyczyny odwołania Robert Pietryszyna.

Rada Nadzorcza  zdecydowała także o powierzeniu z dniem 9 listopada 2016 roku pełnienia obowiązków prezesa Marcinowi Jastrzębskiemu - dotychczasowemu wiceprezesowi zarządu ds. operacyjnych.

Grupa Lotos SA to jedno z największych przedsiębiorstw w kraju. Prowadzi działalność w Polsce i poza jej granicami, zajmując się wydobyciem i przerobem ropy naftowej oraz sprzedażą hurtową i detaliczną produktów naftowych.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-19 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu