Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Oni mają pomysł na biznes!

„Forbot - produkcja modułów elektronicznych oraz serwis edukacyjny" to projekt, który otrzymał główną nagrodę w XIII edycji konkursu Gdyński Biznesplan.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Oni mają pomysł na biznes!

 2015-06-03 13:42 
Dorota Korbutmoje artykuly

„Forbot - produkcja modułów elektronicznych oraz serwis edukacyjny" to projekt, który otrzymał główną nagrodę w XIII edycji konkursu Gdyński Biznesplan.

Konkurs adresowany jest przede wszystkim do osób nie prowadzących jeszcze działalności gospodarczej, ale także działających już na rynku małych przedsiębiorstw. Warunkiem uczestnictwa jest zobowiązanie do prowadzenia przyszłej bądź też przeniesienia obecnej działalności na teren gminy Gdynia.

 

 

Do tegorocznej edycji zgłoszono aż 474 biznesplany. Najlepsze nagrodzono podczas gali w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Pierwsze miejsce zajął Damian Szymański, który przekonał jurorów swoim projektem. Nagrodę za drugie miejsce odebrał Marcin Kraszewski, który stworzył biznesplan "System wspomagający organizację zawodów i imprez masowych - Competit". Trzecie miejsce przypadło zespołowi w składzie: Łukasz Wroński i Dominika Tomaszewska za projekt „Avernus" Sp. z o.o.

 

W tym roku jurorzy wyróżnili 3 biznesplany:

- Piotr Pobłocki za projekt "PVC Organ",

- Filip Jabłoński za projekt "ITHEX - autonomiczny system bezpiecznej tresury zwierząt",

- Krzysztof Koruba za projekt "Gamifikacja Procesu Szkoleniowego".

 

Wśród finalistów znaleźli się także: Przemysław Rodwald, Daniel Szulc, Dorota Wilk, Sebastian Wilk, Magdalena Rosowska, Marta Reszko, Dominika Karasińska, Magdalena Korzeniecka i Krzysztof Król.

 

W dotychczasowych trzynastu edycjach wzięło udział ok. 4950 osób. Wielu laureatów założyło własne firmy, które prężnie działają i dynamicznie się rozwijają, jak choćby IVONA Software, BILANDER IT czy VR ONE.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu