Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Palił się Teatr Muzyczny w Gdyni

Dzisiaj po godz. 11.30 zapalił się dach Teatru Muzycznego w Gdyni. Na miejscu pojawiło się kilka zespołów jednostek straży pożarnej. Około godz. 13 udało się zażegnać niebezpieczeństwo. Pracownicy i aktorzy wrócili do budynku.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Palił się Teatr Muzyczny w Gdyni

 2013-04-25 12:00 

fot. Dorota Korbut

Dzisiaj po godz. 11.30 zapalił się dach Teatru Muzycznego w Gdyni. Na miejscu pojawiło się kilka zespołów jednostek straży pożarnej. Około godz. 13 udało się zażegnać niebezpieczeństwo. Pracownicy i aktorzy wrócili do budynku.

O godz. 11.37 gdyńscy strażacy odebrali zgłoszenie o pożarze dachu  rozbudowywanego budynku Teatru Muzycznego w Gdyni. W akcji gaśniczej uczestniczyło 6 zastępów straży pożarnej. Sytuacja została już opanowana.

Prawdopodobną przyczyną pożaru był wybuch 11-kilogramowej butli gazowej, od którego zajęły się materiały budowlane. Szacuje się, że spaliło się około 50 m kw. konstrukcji dachowej. Na szczęście wskutek eksplozji ani pożaru nikt nie ucierpiał. Wszystkich, którzy byli w środku, udało się ewakuować. Na miejscu jest straż pożarna, ratownicy medyczni i policja.

Pożar nie wyrządził na szczęście wielu szkód. Według dytrekcji Teatru Muzycznego premiera "Chłopów" zaplanowana na 6 września odbędzie się planowo.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Galeria: Pożar Teatru Muzycznego w Gdyni

http://img.gwe24.pl/galerie/Pozar_Teatru_Muzycznego_w_Gdyni/Pozar_Teatru_Muzycznego_w_Gdyni_001_mini.jpg
http://img.gwe24.pl/galerie/Pozar_Teatru_Muzycznego_w_Gdyni/Pozar_Teatru_Muzycznego_w_Gdyni_002_mini.jpg
http://img.gwe24.pl/galerie/Pozar_Teatru_Muzycznego_w_Gdyni/Pozar_Teatru_Muzycznego_w_Gdyni_003_mini.jpg
http://img.gwe24.pl/galerie/Pozar_Teatru_Muzycznego_w_Gdyni/Pozar_Teatru_Muzycznego_w_Gdyni_004_mini.jpg
http://img.gwe24.pl/galerie/Pozar_Teatru_Muzycznego_w_Gdyni/Pozar_Teatru_Muzycznego_w_Gdyni_005_mini.jpg

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-19 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu