Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Piękne słuchaczki szkoły Pascal

Fot: Jakub Sak

Oryginalnym pomysłem na promocję okazały wybory Miss Pascala. Pascal to ogólnopolska sieć szkół ogólnokształcących i policealnych. Firma obecna jest na rynku edukacyjnym już 6 lat, a swoje placówki prowadzi m.in. w Gdyni, Otwocku, Płocku czy Nysie.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Piękne słuchaczki szkoły Pascal

 2016-10-15 11:31 
Fot: Jakub Sak

Fot: Jakub Sak

(opr. KP)moje artykuly

Oryginalnym pomysłem na promocję okazały wybory Miss Pascala. Pascal to ogólnopolska sieć szkół ogólnokształcących i policealnych. Firma obecna jest na rynku edukacyjnym już 6 lat, a swoje placówki prowadzi m.in. w Gdyni, Otwocku, Płocku czy Nysie.


W tym roku wszystkie słuchaczki szkoły mogły w ramach oderwania się od nauki wziąć udział w zabawie polegającej na wytypowaniu najładniejszych uczennic. W konkursie mogły wziąć udział wszystkie słuchaczki niezależnie od wieku, stanu cywilnego czy miejsca zamieszkania. Składał się on z 3 etapów-w pierwszym każdy z 10 oddziałów szkoły wyłonić miał trzy najpiękniejsze ze zgłoszonych kandydatek. Ta trójka przez dwa miesiące zbierała głosy na Facebooku. 26 sierpnia na podstawie liczby fejsbukowych lajków każdy oddział wyłonił swoją miss.10 najpiękniejszych słuchaczek z całej Polski zaciekle walczyło o zdobycie uznania wśród użytkowników portali społecznościowych. Głosowanie trwało do 9 września i do końca żadna z pięknych pań nie uzyskała miażdżącej przewagi. Wszystko stało się jasne 10 września-najpiękniejsza „Pascalka” to przesympatyczna Ewelina Suchacz z Płocka. I wicemiss została piękna brunetka z Zawiercia-Angelika Mikołajczak. O włos przegrała z nią wyszkowianka Sylwia Rytel.

Zwyciężczyni otrzymała atrakcyjne nagrody: m.in., laptop, smartfon, złotą biżuterię i weekendowy pobyt w hotelu w Polanicy Zdroju. Nagrodami za drugie miejsce w konkursie są m.in.: telewizor 40-calowy , zegarek i voucher na pobyt w hotelu, za trzecie zaś tablet i voucher.


Konkurs-jak można było przypuszczać-spotkał się z gorącym odzewem nie tylko słuchaczy szkoły. W szkole Pascal uczy się tyle pięknych dziewcząt, że rywalizacja musiała być zacięta. W przyszłym roku szkoła planuje kolejną zabawę: wybory mistera. Ale teraz przypomina: do nauki, bo zaczął się kolejny rok szkolny!

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu