Na naszych stronach wykorzystujemy wraz z innymi podmiotami pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Rozumiem
Zamknij okienko

Pierwsze " Ełckie Karty Seniora" trafiły do właścicieli

elk.pl

Prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz wręczył pierwsze „Ełckie Karty Seniora" oraz podpisał porozumienia z prywatnymi przedsiębiorcami, partnerami, którzy będą udzielać zniżek seniorom.

Podziel się tą wiadomością ze znajomym! Wypełnij formularz, aby Twój znajomy otrzymał rekomendację tego artykułu.
Twoje imię
Twój e-mail
Imię znajomego
Adres e-mail Twojego znajomego

Pierwsze " Ełckie Karty Seniora" trafiły do właścicieli

 2016-05-06 11:30 
elk.pl

elk.pl

Prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz wręczył pierwsze „Ełckie Karty Seniora" oraz podpisał porozumienia z prywatnymi przedsiębiorcami, partnerami, którzy będą udzielać zniżek seniorom.

5 maja w Urzędzie Miasta prezydent Tomasz Andrukiewicz wręczył karty jedenastu ełckim seniorom. Podczas spotkania odbyło się także podpisanie porozumienia z pierwszymi pięcioma prywatnymi partnerami, którzy będą udzielać zniżek:

 • Konstanty Niewiński Biuro Usług Turystycznych „SELMENT",
 • Joanna Ostapowicz Gabinet Trychologiczno-Kosmetyczny,
 • Łukasz Gredel Gabinet Odnowy Biologicznej „ BIO-AKTIV",
 • Menicure-Pedicure Ewa Jolanta Choma,
 • Seton K. Cichocki R. Matusiewicz Spółka Jawna – reprezentuje Pan Zdzisław Topolski.

Od 1 kwietnia 2016 r. w Wydziale Polityki Społecznej Urzędu Miasta Ełku można pobierać wnioski o przyznanie Ełckiej Karty Seniora. Wnioski będą przyjmowane przez cały rok.

Wydział Polityki Społecznej przyjął ok. 1000 wniosków o wydanie Ełckiej Karty Seniora. Ponadto 20 prywatnych partnerów zgłosiło się do udzielania zniżek/ulg dla ełckich seniorów (stan na 4 maja).

Inicjatywa jest elementem polityki społecznej realizowanej w Ełku, wspierającej seniorów zamieszkałych na terenie miasta.

Karta uprawnia do:

 • 25% zniżki od przysługującego biletu, zgodnie z obowiązującym cennikiem na usługi (korty, lodowisko, park wodny, park linowy, siłownia, sauna, fitness, nauka pływania) organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji,
 • 50% zniżki na korzystanie z ofert i na udział w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Historyczne w Ełku,
 • 20 % zniżki na wydarzenia, których wyłącznym organizatorem jest Ełckie Centrum Kultury oraz biletów na filmy w kinie ECK w wysokości 10 zł (oprócz seansów, na które zniżka dla seniorów ustalona jest oddzielnie: Senior w kinie, retransmisje i inne),
 • zniżki na korzystanie z oferty partnerów akcji – ełckich przedsiębiorców, którzy przystąpią do inicjatywy „Ełckiej Karty Seniora" na podstawie porozumienia.

„Ełcka Karta Seniora" przyznawana jest ełckim seniorom, bez względu na status materialny. Karty będą wydawane bezpłatnie na czas nieokreślony po pozytywnej weryfikacji wniosku w terminie 1 miesiąca od dnia złożenia wniosku.

Wnioski o wydanie karty można składać w Wydziale Polityki Społecznej Urzędu Miasta Ełku:

 • za pomocą poczty elektronicznej na adres j.pajko@um.elk.pl
 • oraz pocztą na adres Urząd Miasta Ełku Wydział Polityki Społecznej ul. Piłsudskiego 2, pokój nr 15 z dopiskiem „ Ełcka Karta Seniora".

Więcej informacji oraz wzór wniosku można znaleźć tutaj.

Powrót
Oceń artykuł
+
 
-

Opinie (0)

Uwaga! Publikowane tutaj komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli Twój komentarz jest obraźliwy, wulgarny lub łamie inne normy, zostanie usunięty.

Dodaj opinię

© Copyright 2012-18 by Pomorze, Warmia i Mazury, Trójmiasto – Portal Informacyjny – bieżące informacje, ogłoszenia, kalendarz imprez, rozkłady, reklama, wiadomości
Wszelkie prawa zastrzeżone
RegulaminRegulaminy ogłoszeń drobnych:
MediaSMobile | Bild Press
PartnerzyKontaktO portalu